Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tudom-e változtatni...

Meg tudom-e változtatni egyáltalán a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 éve együtt vagyunk vannak időszakok amikor , uralkodik rajtam , sokszor semmi együttérzés nincs benne, és nagyon csunyán beszél velem (mondjuk az általánosságban) ... viszont a másik időszakban olyan mint a kezes bárány elkényeztet , bókol és iszonyatosan büszke tudok akkor rá lenni... De egyszerüen nem tudok mit csinálni ezekkel a hullám völgyekkel... Mert tudom minden kapcsolatban vannak jó és rossz dolgok néha, de itt a kettő között akkora a külömbség h zongorázni lehetne rajta... elvagyok keseredve , mert egyik nap tök boldogan megyek haza , és ő másnap megint átvált agresszivba és lerombolja az összes jó kedvemet...

Mit tehetnék ez ellen ?

Megjegyzésként még annyit ,h : Nagyon nehezen tudok ellent mondani , és egyszerüen nem tudok veszekedni... Probáltam már leülni vele higgadtan ( többszöris) , de azt se lehet , mert végig se hallgat kikel magábol mint egy hülye és engem szapul ... Az a baj ,h ez az én hibám már az elején hagytam neki ,h elszaladjon vele a ló , és mostmár nem tudom mitcsináljak vele...


2010. márc. 8. 21:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk is így indult, aztán a végére akkora lett a két énje közötti különbség, hogy féltem mikor jött haza. Volt, hogy leültünk vacsizni és nem úgy néztem rá, ahogy szerette volna és terítővel együtt levágott mindent az asztalról. aztán megint minden happy. Akkor szálltam ki, mikor csak úgy poénból levágott az ágyról, neki a radiátornak(a nyoma még mindig látható). Persze ezután is jött a jó énje, de már feleslegesen. Azt is bánom, hogy az első ilyen után nem hagytam ott. De ugye szerelem...

Mikor éppen jó hangulatban van kérdezd meg, hogy mi az a másik viselkedés. Egy kicsit ráijeszthetnél, hogy fogja vissza az indulatait, mert akkor elveszíthet. Ha nem változik semmi, akkor lépj, ne járj úgy, mint én.

2010. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
hajjaj, kettős személyiség...pszichiátriai esetnek látszik. ezen Te nem valószínű, hogy tudsz segíteni...
2010. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A másik gond ,h nagyon hirtelen felkapja a vizet , sokszor kis semmiségeken is , és akkor olyan mint egy állat, sosem bántott még meg ilyesmi , de nem lehet hozzá szólni akkor stb. , meg ami még nagyon rosszul esik az érdektelensége ,rá jön a hülyesége , mondom neki ,h akkor én hazamegyek ... erre jól van menjél... Nem tudok már semmien módszert amivel hatni lehetne rá...
2010. márc. 8. 21:45
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
ez csak rosszabb lesz, menekülj....kérlek
2010. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
De én tudok ajánlani neked egy igazán jó módszert, hagyd ott, de minél előbb! Ez az ember beteg, pszichiátriai eset. Skizofrén, aki két énnel rendelkezik, mikor melyik tör nála felszínre, de nála aztán nagyon sokszor váltakozik, a jó és a rossz. Lehet észre sem veszi mikor vált, nem ura a helyzetnek. Szabadulj meg tőle amíg nemkéső. Majd a nagy szerelmi érzéseddel egyszercsak azt veszed észre, hogy megfojt, vagy folytogat, vagy úgy megüt, hogy nem kelsz fel többet.
2010. márc. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Hagyd el mihamarabb, az ilyen emberek nem változnak.

Hidd el találsz valaki mást.

2010. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak lelki terror. Ha biztosnak érzi a helyét, vadállat, ha elhagynád, hízeleg.
2010. márc. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne pazarold a draga idodet egy ilyen fiura! Hidd el, hogy vannak rendes, kedves fiuk is, keress egyet!
2010. márc. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ha már úgy teszed fel a kérdést, hogy a barátod befektetett munkája nélkü, te egyedül képes vagy megjavítani egy kapcsoaltot, akkor ki kel ábrándítsalak: nem fog menni. Ahhoz, hogy egy kapcsolat megjavuljon, két embernek kell érte tenni, de nekem úgy tűnik, hogy a barátod magasról tesz rád is, meg a kapcsolatotokra is.

Azt meg verd ki a fejedből, hogy "a te hibád az egész":mindketten hibásak vagytok. Neki is felelősséget kellene vállalnia a megnyilatkozásaiért, de nem teszi. Vajon miért?

2010. márc. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg skizofrén. Nem tudsz vele mit tenni, talán még pszichiáter sem. Nem gonosz, csak beteg. Nem igazán alkalmas az ilyen a párkapcsolatra.
2010. márc. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!