Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha mostanában...

Mit tegyek ha mostanában egyre többször mond ilyeneket anyósom rólam?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve költöztem ide mert nem tudtunk külön menni saját lakásba a férjemmel. Van egy 1 éves kislányunk is. Mostanában egyre többször hallok vissza dolgokat tőle. Férjem állandóan elolvassa hogy én mit beszélgetek anyukámmal és a húgommal és folyton ebből van a konfliktus. Egyből mondja utána anyósomnak a dolgokat és tegnap is csak azt hallom mikor ment le az emeletről miközben én még a gyereket alattam, hogy kétszínű dög, lusta dög, jó lenne ha elmosnád a cumisüveget a gyereknek és hogy egy csődtömeg vagyok. Férjemnek pont ezek miatt nem tudok őszintén megnyílni és elmondani hogy mi az ami bánt vele és anyukájával kapcsolatban. Meg ha valami bánt rossz kedvem van mit érzek éppen. Tudom hogy úgyis visszamondana mindent ha mernék vmi véleményt mondani róluk. Nagyon sokmindenbe beleszól anyósom a gyermekneveléssel kapcsolatban is meg hogy olyan mintha nem is lenne férjem mert nem gondoskodok róla. Hiába mondom neki h vegyünk pólókat neki nem majd vesz valamikor magának jó neki a lyukas is senki nem nézi. Közben ezért is én vagyok a rossz ha anyósom meglátja hogy lyukas van rajta. Meg hogy az én kabátomat elraktam férjemét nem és hogy mekkora bunkó vagyok. Szóval egyre nehezebb ez így nekem főleg hogy a gyerekünk is ide született. Szeretnénk valami ingatlant venni de férjem mindenképpen a településen akar maradni és itt nézni. Nem tudom mennyire lesz jó ötlet ez de szerintem akkor is bele fog szólni mindenbe és át fog járni. Én csak szeretnék végre egy nyugodt életet élni hogy ne kelljen állandóan szoronganom megfelelnem mindenkinek.
2021. jún. 9. 15:17
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
98%
Menekülj.
2021. jún. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
98%
Hagyd el. Itt nem anyóssal van a probléma...
2021. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
97%

Fuss amerre látsz.Komolyan!

Én nem tudnék így élni tuti.

2021. jún. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
97%
Jól bevásároltál...menekülj, de tényleg, ebbe bele fogsz rokkanni.
2021. jún. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk eleve nem értem, hogy önálló lakhatás nélkül mi a faxnak vállal valaki gyereket. Az ,ár csak hab a tortán, hogy van egy idióta férjed is ehhez, aki egyrészt elolvassa a magán levelezésed, más része megbeszéli ezt az anyjával.
2021. jún. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
97%
Fuss amerre látsz.
2021. jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
97%
fuss. A pletykás, anyucipicifia férjedtől is. Válni azonnal, mert ez a helyzet csak romlani fog, tönkremész és a gyerek is rámegy. Ha maradsz, bármi hülye indokkal (gyerek miatt ,stb) piszkosul bánni fogod. Majd emlékezz erre 2 év múlva.
2021. jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
97%

Férjed elég féreg lehet már bocsánat.

Az ilyennél még egy kutya is jobb társnak.

2021. jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, elég egyöntetűek a válaszok. Gondolkodj el !!
2021. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
16%
És mi akadályoz amúgy abban, hogy ne hagy retkesen a cumisüveget?
2021. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!