Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy zárjam ki az életünkből...

Hogy zárjam ki az életünkből az anyósomat?

Figyelt kérdés

A férjem nagyon közeli kapcsolatban van az anyukájával, aki mindenbe beleszól. Sajnos a férjem számára szent ès sérthetetlen az anyja, mindig a védelmére kel. Az alap probléma az, hogy mindent elmond az anyjának, olyan dolgokat is ami egyáltalán nem tartozik rá. Ha a férjemnek baja van velem azt is mindig az anyjával közli, ahelyett hogy velem beszélné meg. Most kiborult a bili és az anyósom mindent a fejemre zúdított. Pl nem főzök rendesen a fiára, kávé függő vagyok miközben refluxom van, ja meg alkoholista, holott csak alkalomadtán fogyasztok alkoholt, a férjemmel együtt, de mivel anyósék egyáltalán nem isznak soha alkoholt, ez nekik egy ördögtől származó dolognak számít, amit ráadásul én tukmálok a fiára.

Hozzám vágta azt is, hogy reméli nem csak anyagi érdekek vezéreltek a házassághoz, ami szàmomra azért nevetséges,mert én sokkal jobb körülményekből érkeztem, arról nem beszélve, hogy a férjem tepert utànam annak idején és nem fordítva.

Szóval eléggé megbàntott anyósom ès nekem ezek utàn semmi kedvem betenni a házukba a lábam, mert nekem is van büszkeségem. Nem tudom, hogy ez az állapot meddig fenntartható, mert alapvetően megbeszéltük a dolgokat, tiszta lappal kezdtünk de én nem tudom magam túltenni ezen. Nem érzem, hogy ebből még lehet jó viszony, ha ilyeneket feltételeznek rólam.

Szerintetek mi lenne a megoldás? Hogy lehetne leállítani az anyósomat, hogy ne szóljon bele az életünkbe àllandóan?



2021. jún. 27. 08:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
4%

Én egy kérdéssel valaszolok, hatha eljut a tudatod rejtett bugyraiba.

Majd 30 ev mulva lesz egy fiad. Annak lesz egy felesége. Ez a leányka kiirja a gyakorira, hogyan zarhatnam ki az anyosomat a férjem életéből...akkor Te milyen kérdést fogsz kiirni?

2021. jún. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Add be a válópert!
2021. jún. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
Ott a baj, hogy mama pici fiához hozzámentél. Neki kellene leállítani az anyját, de ezek szerint nem fogja.
2021. jún. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. A férjed ek nincs ezzel problémája, ergo vagy megszoksz, vagy megszöksz
2021. jún. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
nàllunk ugyan ez (lenne) a helyzet, (èn a fèrj vagyok) èn megmontam anyumnak ő a fepesègem, ő a csalàdom, ès a mi döntèsünk. ha fèrjed nem tesz semmit, akkor veszett ügy. mond a fèrjednek, menjetrk ketten elè, ès mondjàtok mrg, amíg van egy ajtó köztetek(nem eggyütt laktok) addig a ti hàzatok,ti döntèsetek. Ha nem akkor előbb utóbb vàló per pesz...
2021. jún. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
99%
a férjednek kell az anyját helyre rakni, illetve nem neki kéne panaszkodnia rád. amig a férjed ezt csinálja addig nem változik semmi
2021. jún. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
Nem az anyósoddal van a gond elsősorban, kérdező, hanem a férjeddel.
2021. jún. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem az anyós a hiba, hanem a férjed. ÖRÖKRE második leszel neki. :) Így fogod már leélni az életed. Vagy 20 év szenvedés után majd elváltok végre.
2021. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
97%
Nézd, én nem tartom a kapcsolatot az anyósommal, de csak a saját életemből zártam ki, nem az életÜNKből. A férjem azt csinál vele, amit akar, arról beszél vele, amiről akar, engem nem érdekel.
2021. jún. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%

Az még nem lenne olyan nagy probléma, hogy a férjed kibeszélt pár dolgot, ami idegesíti benned. Az már gáz, hogy nem a haverjaival sörözés közben beszélik ezt meg, ami egészen normális módja lenne a fáradt gőz leeresztésének - hanem hazajár az anyjához és neki panaszkodik?! És minden egyes dolgot, apróságot megoszt vele és együtt megbeszélik?

Ez egy beteges kapcsolatnak tűnik köztük és valószínűleg nehéz lesz megváltoztatni. Én ultimátumot adnék - párterápia vagy válás.

De nehezen hiszem el, hogy nem voltak intő jelek a kapcsolat elején.

2021. jún. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!