Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Voltatok ilyen szituációban? ...

Voltatok ilyen szituációban? Párotok szüleinek nem voltatok szimpatikusak azt gondolták hamar szakítani fogtok de még mindig együtt vagytok?

Figyelt kérdés
Írjátok le a történetet kérlek érdekel engem

2021. júl. 6. 13:08
1 2 3
 1/24 Metionin ***** válasza:
94%

Párom anyja 12 éve várja, hogy elhagyjon a fia :D

Amúgy annyi volt a baja velem anno, hogy a családom szegény. Ő nagyon anyagias, csak a pénz számít neki, így ez természetesen nem tetszett neki. Miután lediplomáztam és jól keresek, ez már nem probléma, a pénz megvan, elkezdett velem jópofizni de mivel jó pár évig hallgattam hogy takarodjak a fia közeléből meg hogy csóró bánat vagyok, nem vagyok azon a szinten stb. valahogy nem fogadtam szívesen. Ezen megsértődött és továbbra is utál, "pedig ő próbált kedves lenni és befogadni a családba". Aha, a diplomámat meg a pénzemet. :D

2021. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Az eddig 25 éves házasságunk nagyon böki a család egy részének a csőrét.
2021. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Persze. Párom anyja utál, mert ő anyagias, én meg "szegény családból származom"
2021. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Anyós a mai napig nem látott sem engem, sem a gyerekünket. Az elején, mikor a férjem mesélt neki rólam, azonnal mindenféle krva voltam, miért tölt velem egy percet is, azt az időt az anyukájától veszi el. Akkor a férjem egy idő után azt mondta, ez neki nagyon fáj, úgyhogy nem fog bemutatni, mert nem tesz ki ennek engem. Akkor az anyukája megnyugodott, hogy jólvan, biztos nemsokára lapátra kerülök. Mikor közölte vele, hogy összeházasodunk és jön a baba, 6 év együttélés után, akkor valami intergalaktikus hisztit rendezett, hogy de hát ő azt hitte, hogy ez csak alkalmi kapcsolat volt, és hogy ez nem illő, hogy neki még nem vagyok bemutatva. Férjem vitt neki meghívót, és mondta, hogy az esélyét már eljátszotta, de mindenkinek jár egy utolsó utáni esély. Nem élt vele, hisztizett tovább, nem jött el az esküvőre. Hát ennyi. Az unokáját nem ismeri és nem is fogja. Az én férjem nem csinál segget a szájából. Anyuka ezúttal elszámította magát.
2021. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
nálunk a saját szüleimnek böki a csőrét. 42 éve vagyunk együtt, abből 37 éve házasságban. A szüleim öregek, mindját elpatkolnak, de még tavaly is megkérdezték, hogy mikor válok már el?? Valoszinű igy fognak már sírba szállni, ez nem változik. Ráadásul azért is fura, mert az ő házasságuk katasztrófa, a miénk meg jó.
2021. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

4- es

Anyukajatol veszed el az idot😂

Ez mit gondol?? Hogy majd nem lesz sajat csaladja es 40 evesen is szoknyaja alatt lesz??

2021. júl. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%

#3 Jól érzem hogy olvastam a közelmúltban egy kérdésed amiben épp ezt mesélted el?


Egyébként én pont az ellenkező helyzetben vagyok, az anyósom irigy rám hogy jómódú családból jöttem, és rideg velem,pedig sosem gondoltam emiatt nagyobbnak magam, sőt ahol tudtam próbáltam volna neki segíteni anyagilag, de mindíg megkapom hogy nem kell neki a pénzem hagyjam békén.

2021. júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%

Anyósomnak nem tetszettem (én voltam a "másik nő"), azt gondolta, a fia úgyis visszamegy a feleségéhez. Nem így történt. Öt év után összeházasodtunk, összesen 42 évig éltünk együtt, a férjem haláláig.

74N

2021. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
89%
Legjobb barátomék így élnek együtt 11 éve és házasok 3 éve.
2021. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
34%
#6 így van. Magának nevelte. Majd megházasodhat, ha ő már meghalt, addig az anyját kell támogatnia, mert egy gyereknek mindig az anyja legyen a legfontosabb.
2021. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!