Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Voltatok ilyen szituációban? ...

Voltatok ilyen szituációban? Párotok szüleinek nem voltatok szimpatikusak azt gondolták hamar szakítani fogtok de még mindig együtt vagytok?

Figyelt kérdés
Írjátok le a történetet kérlek érdekel engem

2021. júl. 6. 13:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Papámmal közölte az anyja hogy orvos lányt szánt neki, elég nagy családi hiszti lett, mint egy spanyol drámasorozatban.

A vicc az, hogy a mamám a szomszédban lakott a csaádjával, így papa anyja átdobálta a cuccait a kerítésen és kvázi kitagadta a családból. Utána amikor anyukám kicsi volt egyszer félre is lökte hogy elessen, és a papa tesója is ugyanilyen lett mint az anyja.

2021. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
96%
10 vagyok, nem trollkodok, válaszoltam a kérdésre. Az anyósom megmondta a ferjemnek, hogy persze, majd lehet családja, felesége, de majd csak amikor ő már nincs, hiszen akkor nem lenne ideje az anyukájára, aki ugye a legfontosabb az életében. Nem tudja feldolgozni, hohy nem ez lett. Nem vagyok troll, ez így van. Vannak ilyen sérült emberek.
2021. júl. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
95%
10 vagyok ismét, 15-öt olvasva eszembe jutott, hogy tényleg, amúgy kommunistának is vagyok mondva, én is meg a családom is, a férjemet pedig "megvették a kommunisták". Most akkor én vagyok a beteg vagy az öreglány?? És nem demens. A férjem szerint az összes baratnőjével ilyen volt.
2021. júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Magának nevelte a fiát, ezt így ki is mondta. Azt akarta hogy vele maradjon örökre, gondozza majd.

Alapból nem kedvelt, mindig sértegetett.

Pl elváltak kiskoromban a szüleim - azért vagyok ilyen mert nem volt apám

Megtudta hogy régen anorexiás voltam - hú de kövér vagyok, de vastagak a combjaim!

Anyám nem házasodott újra - tuti mert kibírhatatlan idegbeteg

Anyám beteg - mikor döglik már meg? Én öröklöm a házat? (ezt így meg is kérdezte)

Sorolhatnám még...


Tipikus falusi beképzelt nagyságoskurv4.

2021. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!