Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz hogy megadtam a számom...

Gáz hogy megadtam a számom egy srácnak, akit igazából nem is ismerek, de szimpatikusnak találtam, de közben van barátom akivel már 5 éve együtt vagyok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 17:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem gáz, ellenben tiszteletlenség és őszintétlenség.
2011. júl. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen szándékkal adtad meg..
2011. júl. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem gáz,csak ne legyen több,mint barátság.. szerintem a barátod iránt te már nem érzel tiszteletet..se mást.Tisztázd magadban az érzelmeidet!
2011. júl. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem te egy idióta vagy

1. idegenek nem szokás oda adni a telefon számunk mert attól függelten hoy szimpatikusnak tünik bármi megfordulhat a fejébe és azt csinál vele amit akar

2. a barátodd miatt se volt helyes

2011. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
22%
Rohadt gáz!! Elég nagy ribi vagy mit ne mondjak. Szerintem a legkevesebb, hogy számot váltasz és kiengeszteled a barátod!
2011. júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Megoldás: Ne vedd fel se neki, se ismeretlen számnak a telefont.
2011. júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

igazából nem is ismered, szóval akkor valamilyen szintem csak ismered, nem egy teljesen vad idegen.

Én nem tartom gáznak, de ha valamit is akar tőled akkor legyél vele őszinte és mond meg neki, hogy te kapcsolatban vagy.

Ha pedig nagyon megtetszik ez a srác akkor pedig a párodat hagyd ott.

2011. júl. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Egyrészt már jó, hogy nem a lakcímedet adtad meg, vagy a WC-papír márkáját, amit éppen használsz, így, hogy nem is ismered. :D Egyébként meg tudod mit, mostantól csak nőknek add meg a számod. Ha a főnököd férfi, neki se add meg a számod. A hivatalban se add meg a számod, ha férfi kéri. Apádnak se. :D
2011. júl. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha megadtad neki a számod akkor ott már megbújik valami kis kíváncsiság. Ergó: gondolatban/érzésekben megcsaltad a barátod. Innen egy lépés a tett.
2011. júl. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
És ha akkor hív, mikor a pároddal vagy mi lesz? Nem tisztességes egyik fiúval szemben sem.Tisztázd magadban, hogy mit is akarsz.
2011. júl. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!