Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósok apósok rossz néven...

Anyósok apósok rossz néven veszik ha ott hagyjuk náluk a gyerkőcöt többször vagy több napra esetleg 3 hétre?

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 18:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

Én nagymama vagyok. 7 napból 5-öt dolgozom és van, hogy hétvégente is be kell menni az irodába.


Szóval nem tudom mit csinálna a hároméves és a 4 hónapos unokám otthon egyedül, ha nekem be kell járnom a munkahelyemre. Vagy vigyem őket magammal?


Az én szüleim ennyi idősen (55) már nem dolgoztak, de még így se passzoltam le nekik 3 hétre a gyerekeket. Igaz, mi közösen szerveztünk programokat és szerettek táborba is járni...

2021. júl. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%

Több napra, akár 3 hétre 😂 LOL


Nem is lennék képes 1 hétnél tovább a gyerekem nélkül lenni, és igazából már ezzel is sokat mondtam..

Arról már nem is beszélek, hogy egy nagyszülőnek mennyire megterhelő tud lenni egy ilyen hosszú időszak fizikailag. Persze az is benne van, hogy az én szüleim már 60 évesek. Nekik jelenleg a 3 nap is bőven sok.

2021. júl. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%
Milyen kérdései voltak már ennek az anyák gyöngyének?
2021. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%

Nekem mondjuk nem lenne pofámon bőr akár 1 napra is lepasszolni bárkihez.

Se anyámnak, se a párom szüleinek. Anyám már 55 éves, több betegsége is van, gerinc műtétre vár. A párom szülei öregek, lélekben főleg. Egyiknek sincs szüksége egy kisgyerek felügyelésére.

A nagyszülő nem ingyen bébiszitter.

2021. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem mindegy az sem, hogy valaki azért bízná a nagyszulore a gyereket mert szórakozni akar vagy mert dolgoznia kell és nincs más megoldása.
2021. aug. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Csizmazia István válasza:
100%
Ameddig dolgoznom kell, csak a hétvégék jöhetnek szóba. Viszont készülök rá, hogy akár egész nyáron nálam nyaralhassanak az unokák!
2021. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!