Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek anyósom anyáskodik...

Szerintetek anyósom anyáskodik a gyerek felett?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy 3 eves kisfiam. Idokozonkent szokott anyosomekhoz menni es ott tolt 1-1 hetet. Mindig odapakolok neki egy borond holmit! Ennek ellenere anyosom, ha ott van a gyerek van hogy olyan ruhat ad ra, amit o vett. Ha felmennek a varosba, akkor szinten, raadasul vett neki most egy szandat is, amit meg se kerdezett vehet e.(megjegyzem most rendeltem en is nem olcson..,) Nektek ez hogy esne? Szerintetek en fujom fel a dolgot, vagy nektek is kicsit rosszul esne a dolog, ugy h anyaskodik felette? Mert en ilyenkor ugy erzem, h en nem csinalom jol v nem gondoskodok eleg jol rola..o ugyis mindenben jobb..

#gyerek #anyós #Anyáskodik
máj. 25. 13:03
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
93%
te fújod fel
máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
95%
Én a helyedben örülnék. Meg kéne anyósnak köszönni.
máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 Rakott karfiol ***** válasza:
93%

Te fújod fel.

Nem igazán tudsz leválni a gyerekedről.

máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
95%
A xemét anyós, hogy mer vasarolni az unokának???? Hova jut a világ, a nagymama nem kér engedélyt még arra se, hogy egy szandált vegyen a kisunokának. Szerintem ne is engedd oda többet a gyereket... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
93%

Azt, hogy hülye vagy, aki a kákán is csomót keres..😉



Nagymama vett ruhát a gyereknek a te megkérdezésed nélkül?! Sőt, rá is méri adni nála?! Micsoda világot élünk! 🙄


Megsúgom, a probléma benned van, a féltékenységi és kisebbségi komplexusoddal együtt.

máj. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
97%

Nalunk is ez van, de en orulok neki. Megbizom anyosban, azert is aludhat nala a gyermekem. Mit banom en mit ad ra, amig epsegben es jokedvuen hazakerul a kisfiam es imad is menni a mamahoz :D

Es nyilvan “anyaskodik” vagy inkabb mamaskodik felette, mert nala is vannak szabalyok, amit be kell tartani, a gyerek meg gyerek, kellenek a keretek. Semmi extra, de nyilvan vannak. Meg se fordult a fejemben, hogy emiatt rossz anya lennek, mert torodik a gyerekkel.😬

máj. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 Katona Dius ***** válasza:
96%

Szerintem nem gond, ha a mama törődik a gyerekkel és vesz neki ezt-azt.

Szerintem pár ruhadarabért, játékért nem kéne kicsapni a balhét.

Ha úgy csinálná, mint kolléganőm anyósa, az már bajosabb lenne. Ott a mama elteszi a cuccokat, amiket anyuka pakolt a gyereknek, mert az nem elég jó és a saját maga vásárolt cuccokkal küldi haza. És azokat a pólókat, nadrágokat az életben nem látják többet. Na EZ már probléma.

Anno mikor gyerek voltam, nekem is vett mamám sok mindent, mikor ott voltam. Ruhákat, játékokat. Sose volt belőle gond.

Amgí nem vesz neki olyan dolgokat, amiket te kimondottan ellenzel (bármi, amit szerinted a gyereknek nem kellene kapnia), addig nem gondolom problémának a dolgot.

Esetleg beszéljétek meg előre a mamával, mit venne majd a kicsinek, ne legyen az, hogy van egy csomó ruhája, amit 1-2 hónap alatt kinő. Ha tudod előre, hogy a mama vesz neki cipőt, vagy pólót, akkor te annyival kevesebbet rendelj neki.

máj. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
87%
Ha rendelted a lábbelit, akkor vissza tudod küldeni, hogy ne menjen kárba az a pénz.
máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
84%

A cipo kerdesben csak a minoseg az aggalyos szamomra. Bar 3 evesen mar ha van egy jatszos gagyi szandalja, amit felvesz a jatszoterre, nem allandoan abban van, na bumm, belefer.

Amugy nem tudom ki hogy van vele, de nalunk elfer a tobb cipo is, mindig van helye.

máj. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

9 na ez az, úgyis legyepálják a gyerekek..na meg akkor legközelebb nem kell annyi cuccot pakolni, ha megy a mamához csak azt ami nincs..

Kepzeld kérdező, mi is kaptunk anno a mamaéktól holmikat, eszébe sem jutott puffogni senkinek. Engedély meg főleg nem kellett.

Nyilván ha úgy adná oda a mama, hogy vett szandált mert pl sz.r amit anyád vett, és leócsárolná ami volt, vagy egyéb megjegyzést tenne azt nem tolerálnám de itt szó sem volt ilyenről.

máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!