Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogos az, hogy elég sértődött...

Jogos az, hogy elég sértődött vagyok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Leírom a szituációt:

Párom elvált apuka. Én vagyok az új barátnő, aki jó kapcsolatot ápol a gyerekekkel. A család összes többi tagjával is jóban vagyok, valamiért az anyukája távolságtartóan viselkedett mindig is.

Párom édesanyja hál’Istennek nagyon szereti az unokáit. A gyerekek anyukájával összekapott valamin a mama, emiatt a gyerekeket nem engedte el az édesanyjuk a nagyszülőkhöz.

Párom beszélt az ex-szel, hogy nincs rendjén, hogy a mamát megfosztja az unokáival töltött időtől egy csip-csup ügy miatt.

Mikor ezt a mama tudtára adta, Ő kiöntötte a lelkét, miszerint: neki nincs szüksége műmosolyokra (?), műbájolgásra, ő nem fog meghunyászkodni senkinek, ne költözzünk oda (soha az életben nem terveztük, 1-2 éjszakát aludtunk az apartmanjukban a gyerekekkel), a Párom ne vigyen oda sem engem, sem az utánam levő barátnőit sem.

Az anyukája az esélyét nem adta meg, hogy megismerjen. Én mindig tisztelettel beszéltem velük. Soha nem volt “műmosoly”.

Ami a legrosszabb, hogy mindezt úgy, hogy lehetőleg kicsit haljam is, de nem a szemembe.

Mikor eljöttünk onnan, megejtette a szokásos mosollyal (ami ezek szerint mű) egybekötött integetést.


Ti ezt hogy emésztenétek meg? Engedjem el? Mi lesz mondjuk karácsonykor, egyéb ünnepekkor?



2021. aug. 11. 16:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Nekem kicsit zavaros...ha jól értem, veled van baja a párod anyjának?
2021. aug. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem vágom az összefüggést.
2021. aug. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igen. Az a lényegi rész.
2021. aug. 11. 16:21
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos nem lehet elvárni, hogy mindenki szeressen. Ez van.
2021. aug. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

Ez tényleg bántó. Az exre haragudott meg és rád is kivetíti. Tiszta dedó.

Én többet nem mosolyognék, még ha mennék se. Ha nem jó az előzékeny "műmosoly", eméssze meg az igazságot.

2021. aug. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Ne feledd, hogy a második, sokadik feleséget nem szokták annyira szeretni, elfogadni.
2021. aug. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Besokallt a mama és most éppen rajtad csattan, pedig ezek szerint nem te vagy az oka. Ne erőltesd a jópofizást, a kötelező udvariasság legyen meg és ennyi.
2021. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
De Ti így elmennétek hozzájuk ezek után?
2021. aug. 11. 16:47
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Én nem.
2021. aug. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
Egy ideig biztos nem..
2021. aug. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!