Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért érzem magam furán ha...

Miért érzem magam furán ha csak ketten vagyunk a barátom apjával?

Figyelt kérdés
A barátom szülei nagyon kedvesek, jól lehet velük beszélgetni, nagyon jó a viszonyunk. Viszont ha egyedül vagyok a barátom apjával akkor valahogy kínosan, furán érzem magam. De különös oka nincs. Ha ott van valaki más ( pl. a barátom anyja vagy a barátom) akkor semmi nincs. Tegnap a barátom edzeni volt, a barátom anyja vásárolni volt. Ha kimentem a nappaliba vagy a konyhába és ő is ott volt akkor furán éreztem magam. 3 éve vagyunk együtt és sokszor alszunk egymásnál. Mitől lehet ez az érzés? Soha nem volt olyan ok amitől lehet ez az érzés.

2021. aug. 20. 14:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
83%
Én is kellemetlenül érzem magam vele. Mindig is így volt, aztán részegen egyszer benyögte, hogy engem dugna szívesen de a feleségéhez menne vissza, akkor is ha kövér 🤦‍♀️ Azóta kerülöm
2021. aug. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
37%
Mondom én látod, hogy meg akar farkalni. Szorítsd össze a farpofáidat, ha egyedül vagy vele.
2021. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
93%

Gyakorin mindenkinek csak a dugáson jár az esze, mert nőt meztelenül még csak filmen láttak.

A valóságban viszont a kínos csendet a közös téma hiánya okozza, mivel hatalmas közöttetek a generációs különbség. Nincs mit mondani és ezt a csendet általában zavarba ejtőnek találják az emberek, ezért feszengenek.

2021. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
12%
14-es micsoda marhaságokat beszél. Csak meg akar kefélni az öreg.
2021. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
14%
Ne hallgass a 14es re hülyeséget beszél, csakis szexuális feszültségről lehet szó, minél hamarabb túlestek rajta, annál jobb.
2021. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
13%
:)))
2021. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
97%
Nah, most már aztán még több okod lesz, hogy furán érezd magad:)
2021. aug. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, nyugi, a barátod apjának nem tetszel, és nem akar megdugni. Akik ezt írták, mind kiéhezett kisfiúk, egy nő vagy egy értelmes férfi nem erre a konklúzióra fog jutni, hanem inkább arra, amit a 14-es válaszoló írt.
2021. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
89%
Vicc hogy két oldalból egy ember,a tizennégyes adott épeszű választ...
2021. aug. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
16%
19es hát te nem láttál még pin*át az tuti
2021. aug. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!