Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért érzem magam furán ha...

Miért érzem magam furán ha csak ketten vagyunk a barátom apjával?

Figyelt kérdés
A barátom szülei nagyon kedvesek, jól lehet velük beszélgetni, nagyon jó a viszonyunk. Viszont ha egyedül vagyok a barátom apjával akkor valahogy kínosan, furán érzem magam. De különös oka nincs. Ha ott van valaki más ( pl. a barátom anyja vagy a barátom) akkor semmi nincs. Tegnap a barátom edzeni volt, a barátom anyja vásárolni volt. Ha kimentem a nappaliba vagy a konyhába és ő is ott volt akkor furán éreztem magam. 3 éve vagyunk együtt és sokszor alszunk egymásnál. Mitől lehet ez az érzés? Soha nem volt olyan ok amitől lehet ez az érzés.

2021. aug. 20. 14:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
83%

#22

nő vagyok...

2021. aug. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
86%
Jézusom, mennyi beteg perverz kisfiú.. szomorú, hogy ilyenek vagytok, de hál istennek a ti bajotok
2021. aug. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
51%
"Soha nem volt olyan ok amitől lehet ez az érzés." ---valamitől csak van, nem? Barátod mennyi idős? Apuka lehet, úgy gondolhatja, hogy visszahúzod valamiben a fiát?
2021. aug. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
89%
Nyugi, hasonló helyzetben vagyok. Egyszerűen kettesben nem tudok miről beszélgetni vele. Néha van pár téma, de azokat se lehet mindig felhozni, az meg zavaró, hogy csak ott vagyunk és nem beszélünk.
2021. aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
70%
Ha te sem érted, mi hogyan érthetnénk?
2021. aug. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Igazából nincs közös témánk ezért ha ketten vagyunk akkor csend van és elég kínos. Nem tudom hogy tudnék vele beszélgetni hogy megtörjem a csendet.
2021. aug. 20. 17:42
 27/32 anonim ***** válasza:
15%
Ismerős érzés, mi 8 éve vagyunk együtt, mindig furán erzem magam, ha részeg ki is mutatja, hogy tetszek neki, engem nagyon zavar, nem is merek vele kettesben maradni, pedig már 26 vagyok.
2021. aug. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
82%

Aki szerint ez szexuális feszültség, az valószínűleg a saját gyerekével kapcsolatban is így érezne, mert egy nyomorult ösztönlény. Még szerencse, hogy nő közelébe nem fog jutni soha.

Kérdező, nem kell erőltetni a beszélgetést. Az udvariasság fontos, de a kényszeres párbeszédre nincs szükség. Én valószínűleg egyszerű dologgal törném meg a csendet, pl kimegyek egy pohár vízért, kérsz te is?

De egyáltalán nem szükséges. Szemkontaktus, barátságos mosoly, megcsinálod amiért kimentél, visszamész a szobába.

2021. aug. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
24%

26. Akkor ezt meg is fejtetted. Nem tudtok egymásnak mit mondani ezért sok a kínos csend. Valószínű ő pont így van veled.

Ha tudod higy érdekli valami akkor kérdezd arról. Vagy ha pl tudod higy nyaralni voltak akkor kérdezd a nyaralásról.

Egyébként ha nem lennél 17 azt mondanám hogy koccintsatok egy felessel, akkor mindketten feloldódtok. Ez be szokott válni

2021. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
51%
Velem ugyanez van! Én Szégyenlős vagyok és valahogy nincs meg az a klikk mint sok másnál ez akkor szokott lenni ha olyan horoszkópja van ami nem passzol az enyémmel
2021. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!