Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szuleim elmennek nyaralni es...

Szuleim elmennek nyaralni es apam nem engedi hogy a barátom nálunk aludjon jojjon. Magunkba lennenk, amugy másfel eve egyutt vagyunk aludt mar itt. Ugy hogy nincsenek itthon nem aludhat itt ezt mondta😂 van ilyen? Ti mit mondtok erre? 20 eves vagyok.

Figyelt kérdés
2021. júl. 28. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Ő házuk? Ha igen az ő szabályaik játszanak. majd ha a saját lakásodban élsz, az alhat ott akinek te megengeded. Míg a mamahotelben vagy, az alhat ott akinek ők megengedik.
2021. júl. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
olyan helyen vagy században laktok, ahol számít ez, szomszédok látnák, szégyenben lennének
2021. júl. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Xddddd
2021. júl. 28. 20:06
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Baromság. Megkérdezted, hogy ennek mégis milyen logikus magyarázat van? Ők mennek nyaralni, te meg malmozzál otthon egyedül... kedves.
2021. júl. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Beszéltem erről neki és egy szót nem szólt mikor ja
2021. júl. 28. 20:09
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

Ez a nem mondok semmit annyira gáz. Állj elé, hogy anya, felnőtt vagyok. Már megtörtént minden, amitől féltesz, ahogyan nálatok is ennyi idősen. Nem buli lesz, csak párom jön át, mert rossz lenne egyedül.

Ha erre is csend van, akkor menj át te a párodhoz, ilyen egyszerű!

2021. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem a környéken lakik.xd tudom hogy gáz:(
2021. júl. 28. 20:19
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Biztos, hogy nem jelenteném be hogy itt alszik. Ők elmennek a barátod meg jön. Nem kell engedélyt kérni. Ha ilyen korlátolt apud akkor megmondod oké nem alszik itt és ha kilépnek a házból már cuccol is oda a pasid. Légy egy kicsit élelmes. Tudod mikor jönnek haza, ha ravasz vagy akkor tartod velük telón a kapcsolatot, nehogy meglepjenek, kinyomozod mikor jönnek és a pasid addigra felszívódik. Biztos hogy ki használnám ha nincsenek itthon. Miért lennél egyedül? Főleg ha mondjuk 1 hétre utaznak el. Kár lenne kihagyni. Aztán ha véletlen le is buksz ( csak ha amatőr vagy) akkor mégis mi lesz? Apud kicsit cirkuszol és kész. Egyik füleden be a másikon ki. Nem 14 éves vagy könyörgöm hanem 20, viselkedj is úgy. Nem kell rettegni apukától.
2021. júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj te hozzajuk.
2021. júl. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%

8as, akit anyuciék tartanak el, meg a mamahotelben lakik az nem felnőtt, akkor se ha egyedül szét tudja nyitni a lábát.


Ha az én gyerekem vinne a házamba kant az engdélyem ellenére, megkérdezném mikor is költözik hozzájuk? Van egy hete. És hogy biztos kiderüljön, kamerákat tennék a lakásba.


Ha ennyire felnőtt vagy, költözz külön és tartsd el magad.

2021. júl. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!