Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kellemetlenül érzem magam...

Kellemetlenül érzem magam mióta ránk nyitott a barátnőm anyukája?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt,mindketten 23 évesek vagyunk szóval nem arról van szó hogy a 14 éves gyerekeket rajta kapták olyanon amin nem kéne,mert ez természetes meg nyilván tudja hogy szexelünk,de azóta kellemetlenül érzem magam a társaságában. Sokat vagyok nálunk ezért elkerülhetetlen hogy találkozzunk. Barátnőmet annyira nem zavarja a dolog azt mondja engem se feszélyezzen. Este volt és viszonylag sötétben voltunk de azért látta hogy mit csinálunk. Bocsánatot kért és rögtön becsukta az ajtót. Utána is mondta hogy véletlen volt meg nem gondolta hogy szexelünk mert tényleg pár perccel előtte értem oda hozzájuk. Amúgy jó a kapcsolatunk,úgy érzem hogy szeret engem az anyukája is meg én is bírom őt nagyon jó fej csak valahogy olyan fura érzésem van azóta.
2021. aug. 23. 12:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
És mi a kérdés?
2021. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%

Ez van, az időt nem tudod visszapörgetni.

Biztos kellemetlen volt, de próbálj ne rá gondolni, aztán majd elfelejtitek, minden csoda 3 napig tart.

2021. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%
Ez természetes majd elmúlik,nem vagy már kisfiú
2021. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
ékes példája annak, miért is kell bezárkózni :D
2021. aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
65%
Az a kellemetlen, hogy nem képes kopogni.
2021. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
42%

4es

Na ja ha kivertem is zárva volt mindig,ez alap

2021. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%
Ne érezd magad hülyén, sokakkal megesik. Szerintem annak a félnek kellemetlenebb, aki benyitott. :D
2021. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ezután megtanult kopogni, ne aggódj, többet nem lesz ilyen.
2021. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%

Érezze magát ő kellemetlenül, amiért nem kopog, csak magában eldönti, hogy biztos úgysem szexeltek, és benyit. Azt is gondolhatta volna, hogy nektek nem feltétlenül kell fél nap ráhangolódás, mint a tíz éves házasoknak. A másik meg, hogy akkor is illene kopogni, mikor nem szexel senki.

Felejtsd el, ez az ő baja, de majd ő is túlteszi magát rajta.

2021. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
75%
Komolyan leszavazzátok azt, aki szerint illik kopogni, mielőtt benyitunk valahova, pláne ilyen helyzetben? Miféle kulturálatlan barbár tahó tapló parasztok vagytok? :D
2021. aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!