Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kellemetlenül érzem magam...

Kellemetlenül érzem magam mióta ránk nyitott a barátnőm anyukája?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt,mindketten 23 évesek vagyunk szóval nem arról van szó hogy a 14 éves gyerekeket rajta kapták olyanon amin nem kéne,mert ez természetes meg nyilván tudja hogy szexelünk,de azóta kellemetlenül érzem magam a társaságában. Sokat vagyok nálunk ezért elkerülhetetlen hogy találkozzunk. Barátnőmet annyira nem zavarja a dolog azt mondja engem se feszélyezzen. Este volt és viszonylag sötétben voltunk de azért látta hogy mit csinálunk. Bocsánatot kért és rögtön becsukta az ajtót. Utána is mondta hogy véletlen volt meg nem gondolta hogy szexelünk mert tényleg pár perccel előtte értem oda hozzájuk. Amúgy jó a kapcsolatunk,úgy érzem hogy szeret engem az anyukája is meg én is bírom őt nagyon jó fej csak valahogy olyan fura érzésem van azóta.
2021. aug. 23. 12:28
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
4%
Lehet be akart szállni harmadiknak:)
2021. aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
27%
Nem csodálom, ez ultra ciki. :D
2021. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
25%

Ti voltatok a hülyék, mert nem zártátok az ajtót!


Kopogás...sokan írják itt, hogy miért nem kopog, nos nálam bebafna, ha a saját házamban kopognom kéne!!! Akinek ez nem tetszik, ott az ajtó, lehet menni!

2021. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
91%

#14

Jaj, hagyd már ezt a saját házam dumát! Bele ne halj egy kopogásba.

Még egy gyereknek is kell magánélet, már óvodáskor fölött. Egy gyerek sem érezheti otthon magát, amíg el nem költözik?

Aki ennyire nem képes senkivel a normális, egymást tiszteletben tartó együttélésre, az ne vállaljon gyereket, hanem maradjon egyedül, aztán legyen boldog, hogy nyitogathatja az ajtókat, mint egy dúvad.

2021. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
90%
Ja, egyébként a bezárt ajtóról visszapattanni miért kellemesebb, mint eleve kopogni? 😒
2021. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
5%

15.-nek.


Magánélet? Dugdosni a drogot, meg vagdosni magát?


És nálam biztos nem qúratná magát a lányom, na az is biztos! Az első után mehetne:

A.: [link]

B.: [link]

2021. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
97%
Ha sem a csajt, sem az anyját nem lepte meg annyira a dolog, sőt ha ennyire hidegen hagyja mind a kettőt, erős a gyanú, hogy nem először kerültek ilyen helyzetbe 🤣 Biztos érdekes válaszokat kapnál azoktól, akik előtted tömték
2021. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
3%
Lehet anyuka valami fura csattogást hallott a szobából:D
2021. aug. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
93%
14: "nos nálam bebafna, ha a saját házamban kopognom kéne" - ez most komoly? A családtagjaidra simán rányitsz kopogás nélkül?
2021. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
93%
mondjuk az en fiam csak 13 éves, de kb 5 éve kopogok hozzá...
2021. aug. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!