Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szeretheti egy anyós jobban a...

Szeretheti egy anyós jobban a menyét, mint a saját fiát?

Figyelt kérdés

2021. szept. 19. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Barki szerethet barkit jobban. A vérségi kötelék nem garancia a szeretetre.
2021. szept. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom valamit nagyon eltolt a gyerek ha így alakult.
2021. szept. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Elméletileg, és az esetek túlnyomó többségében mindig a vér szerinti hozzátartozót szeretjük jobban, de ha nem így van, akkor valami olyan érzelmi behatás alá kerültünk, vagy annak hiányát szenvedtük el, ami miatt a később megismert rokonunkat jobban szeretjük, tiszteljük. Ebben semmi kivetni való nincs.

Nálunk a fordítottja történt. A férjem - igaz, néhány együtt töltött év elteltével -, sokkal jobban szerette édesanyámat (az anyósát), mint a saját édesanyját. És ennek minden egyes alkalommal hangot és tanújelét is adta.

2021. szept. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
2-es: és a szülő nem tolhatta el?
2021. szept. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
98%
Senkinek nem kell eltolnia semmit ehhez. Mindenki azt hiszi, a vérrokonság evidensen szeretettel is társul. Nem mindig van ez így. Annak a másik embernek van egy személyisége, ami vagy passzol az enyémmel, vagy nem. Ha nem passzol, a lelkemet kitehetem se fogom úgy erezni iranta, mint valaki más iránt, akivel viszont egyezik a személyiségünk.
2021. szept. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
98%
Engem is jobban szeret a volt anyósom, mint a fiát. Ez van. A fia egy manipulatív gazember, aki kihasználja akit csak lehet. Sajnos az anyja is beleszaladt ebbe, de nem tud mit tenni vele. Nem ilyennek nevelte.
2021. szept. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Van aki a kutyáját, vagy a macskáját is jobban szereti, mint az embereket. Miért pknt a menyét lenne kivétel?
2021. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha te vagy a meny, örülj neki b+
2021. szept. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen szeretheti. Engem is jobban szeretett mint a saját fiát, mert én jobb voltam hozzá, én gondoztam stb. A fia rá sem nézett sajnos. Pedig nem ezt érdemelte volna.
2021. szept. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!