Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért kritizálja s menyét (ok...

Miért kritizálja s menyét (ok nélkül) sok anyós? Tisztelet a kivételnek

Figyelt kérdés
Nagyon gyakori problèma ez. Ezúttal Én is visszahallottam,hogy az anyósom ócsárol,valótlan dolgokat állít rólam. Szemembe azt mondja,hogy állandóan takarítok, a hátam mögött pedig,hogy nem porszívózok eleget,nem jól mosom az ablakot,nem vagyok alapos. Miért teszi ezt,hiszen ismer,tudja,hogy nincs igaza.

2017. nov. 30. 21:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Mert őket még arra tanították,hogy az a jó asszony aki mindennap a padlót nyalja,meg az ura seggét,illetve kussol és láthatatlan,meg le se teszi a kapát.
2017. nov. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Lehetséges...de nagyon rosszul esik
2017. nov. 30. 21:35
 3/30 anonim ***** válasza:
96%
Ne akarj megfelelni az anyósnak, nem hozzá mentél férjhez!
2017. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nincs megfelelési kényszerem,csak nem értem öt.pl.az is zavarja,hogy minden 2. Hétvégén meglátogatjuk a szüleimet.
2017. nov. 30. 21:51
 5/30 anonim ***** válasza:
65%

Lehet csak ötleteket ad. Csak nem jól találja.


Amúgy mennyi anyóssal volt dolgod?

2017. nov. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%

Előre bocsájtom, nem vagyok feltétlen anyóspárti.

Nekem 2 anyósom volt az első lányaként szeretett, pedig millió hibát elkövettem, a második ok nélkül utált, erre én is őt és ennyiben is maradtunk.


Szóval, csak azt akarom neked ezzel elmondani, hogy amit hoz valaki "hírt" az nem biztos, hogy igaz!

Én legközelebb megkérdezném, amikor azt mondja, hogy állandóan takarítok, hogy akkor mi az igazság abban, hogy

másnak meg azt mondja, hogy nem porszívózok eleget, nem jól mosom az ablakot, nem vagyok alapos?

Aztán meglátod, hogy hogy reagál, lehet, hogy nem is mondott ilyet!

2017. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%

Az én anyósom egy tündér. Amikor először mutatott be a férjem neki, kedvesen fogadott, és az elején elmondta, hogy idő kell mindkettőnknek, hogy jobban megismerjük egymást. Akárhogy is alakul egy valamit megígér. Soha nem fog az életünkbe beleavatkozni. Mivel a férjem a középső fiú, így már volt egy menye aki szintén imádja az anyósát. Ő mesélte, hogy tényleg nem szól bele az életükbe, vidám, életrevaló nő aki éli a saját életét. Az elmúlt 14 évben jó magam is ezt tapasztalom. Imádom. 5 éve lett egy új menyecske. Férjem öccse révén. Velem pont húsvétkor találkoztunk először, mert a sógorom úgy gondolta, hogy a húsvét tökéletes arra, hogy bemutassa a családot, és mi is megismerjük a menyasszonyát. Emlékszem, hogy Móni (a másik meny) viccesen kérdezte anyósunkat, hogy nem fél a harmadik menytől? De anyósom azt mondta, hogy nem, mert bízik abban, hogy a fiai jó embert választanak, és ő a legkisebb fia életébe sem fog beleavatkozni. Őt is tárt karokkal várja, és ő is a család tagja lesz. Anyósom ugyanúgy fogadta mint engem és Mónit. Kedvesen, és neki is elmondta amit nekem anno annak idején. De a lány flegmán mindenki előtt beszólt, hogy "még csak az kéne, hogy bármibe is beledirigáljon, úgy sem engedném" Elég fagyos lett a hangulat, de anyósom ennek ellenére is igyekezett kedves maradni. Később egyre rosszabb lett a csaj, pedig anyósom nem tett semmi rosszat. Móni próbált vele beszélgetni, de lerázta azzal, hogy nincs jó anyós, és ő nem fog úgy engedelmeskedni ahogy mi tesszük. A fiúk is próbáltak az öccsükkel beszélni, de akkor meg a csaj olyan hisztit levágott, hogy az öccsük mellé állt (amivel nincs is baj, ha valós lenne a gond) 5 éve a család tagja, de mindenki utálja. Tavaly meghalt az apósom, anyósom összeomlott. Támogattuk, segítettünk neki. Egyedül a csaj nem. A temetésen is úgy viselkedett, hogy a fiúkat úgy kellett lefogni, hogy ne tépjék meg. Anyósom nyáron úgy döntött eladja a házat, és a balatoni nyaralót. Vett egy kisebb lakást magának, és a többi pénzt két felé osztotta. A férjem és a nagyobbik sógorom kapott csak. Fejenként 14 millió forintot kaptunk ajándékba. Na most képzeljétek el, hogy azóta milyen napi hisztik vannak. Anyósom még most sem bántja egy szóval sem, de már nem hajlandó még csak szóba állni sem velük. Sajnos ő úgy veszi az egészet, hogy nem csak az imádott férje hanem a legkisebb fia is meghalt.

JA, és a vicc az egészben az, hogy a csaj mindenkinek úgy állítja be a dolgokat, hogy ő az ártatlan szende szűz, aki jó volt, kedves volt, de az anyósa egy ördögfajzat.

Na ezért szoktam mondani, hogy mindig meg kell hallgatni a másik felet is.

2017. nov. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
6%
Legtöbb anyósnak az a baja a menyével, hogy nő lévén nagyon is tisztában van a nők alapvető természetével, vagyis hogy a menye is csak érdekből és kihasználásból ment hozzá a fiához (mert hogy anno ő is azért ment hozzá a fia apjához, mert jó partinak ígérkezett), és ezért zsigerből ellenszenves neki a csaj, mert sajnálja a "vak" fiát. És mivel a fiú úgysem hiszi el a saját anyjának, amit az jótanácsként mond neki a csajszival kapcsolatban, mert lehet szerelmes az ifjú feleségébe, ezért az anyósnak nincs más lehetősége, mint hogy a menyébe kössön bele. Nem véletlen hogy ősidókre visszanyúló örök ellentét ez anyós és meny között...
2017. nov. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
81%
Na megjelent a szűz lúzer...anyádnak magyarázz ilyeneket miközben kezedbe nyomja a heti zsebpénzt.
2017. dec. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
88%
Én még nem hallottam, hogy a menyét kritizálta volna az anyósomat. Épp ellenkezőleg, az anyósom szokta szidni a menyétet, mert már több tyúkot is elvitt.
2017. dec. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!