Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek anyósom miért a...

Szerintetek anyósom miért a volt menyét partolja ennyire?

Figyelt kérdés

Anyósom az elejétől kezdve meg se probalt igazán elfogadni se apósom.pedig nem artottsm nekik de ők ezek ellenére a volt menyuket hivogattak kávéra meg vele buliztak meg nem rég oda költözött a barátom volt nője anyosomek szomszedjaba. Azt tudni kell hogy tiz évet voltak együtt meg szuletett egy lanyuk abból a kapcsolatbol.

Meg hát elég érdekesen ért beget a kapcsolatuk mivel a nő megcsalta amiről amyosom is tudott de érdekes módon nem érdekelte a helyzet. Akkor is az ő partján áll.


2016. ápr. 26. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Mert vele volt jó kapcsolat, 10 éve ismerik és az unokák anyja
2016. ápr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Nalam ugyanez, pedig az exe megcsalta, meglopta a ferjemet. Amig vele jart a ferjem, addig meg ot ba...tatta az anyos. Ha mi elvalnank es uj baratnoje lenne a ferjemnek akkor meg o lenne a hulye es en lennek a jo. Itt az a lenyeg, hogy utalkozzon, megsertseg. Lelkiszegeny boszorka.
2016. ápr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy egyszerűen kölcsönös a szimpátia. Azért, mert a fiukkal elváltak, még nem muszáj nekik is megszakítani a kapcsolatot (főleg, ha unoka is van).

Hogy te miért vagy "feketelistán"? Nyilván sajnálják, hogy nem jött össze az első házasság, és bár ebben nem te vagy a hibás, mégis te vagy a "legszembetűnőbb bizonyíték" - másrészt, meg ha "bűnbakot" akarnak találni, te vagy a legkézenfekvőbb, mert ha a fiukat, az ex-menüket és téged veszünk, csak hozzád nem fűzi őket érzelmi kapcsolat. Nem igazságos, persze, de ilyen az élet.

Nem írtad, mennyi ideje vagytok együtt, az idő (sok idő) azért segíthet: jobban megismerhetnek, és az idő bizonyíthatja, hogy a fiuk boldog veled, és ez a kapcsolat tényleg működik.

2016. ápr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

1. Az anyósék azzal barátkoznak, aki nekik szimpatikus, és nem azzal, aki éppen a gyerekükkel együtt él.


2. A volt meny nyilván értelmesebb ember, akivelvannak közös témák, közös élmények, barátság.


3. Ha te ennyire kicsinyes vagy, hogy elö akarod írni, kivel tarthatnak kapcsolatot, akkor ne csodálkozz, ha nem akarnak közelebb kerülni hozzád.

2016. ápr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mi egy éve vagyunk együtt és most várjuk a közös gyermekünket. Hat nem miattam mentek szét hanem a párom ex barátnője miatt még is én lettem a bunbak. Meg nem is én álltam közéjük.
2016. ápr. 26. 11:02
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Nézd, ha a férjed helyett a menyed pártjára állt még a megcsaláskor is, akkor azért annak oka van... gondolom, a pasi még ennél is rosszabb.
2016. ápr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Az anyósom a férjem volt feleségét szereti a mai napig. Nincs közös gyerekük, 5 évig voltak házasságok, a nő megcsalta, hitegette a férjemet, hogy lesz majd gyerekük. A lány és a családja lenézte az anyósomék családját, "proliknak" tartotta őket, mert gyári munkások voltak. A férjemet nem nézték le, mert neki phd-je van. A megcsalás kiderülése után a férjem elvált, új életet kezdett. Fél évvel később megismert engem és később összeházasodtunk.


Az anyósom azóta is rendszeresen a csaj nevén szólít engem, és megsértődik, ha a lány nem köszönti fel őt a születésnapján. Pedig azt hiszem, kedvel engem is, szültem unokát is meg normális is vagyok vele. Dehát...ő már 70+, gondolom, nehezen lehet akkor már teljesen okénak maradni szellemileg. Másra nem tudom fogni, csak nem ilyen rossz ember...

2016. ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pedig nem rossz a barátom dolgozott miközben a nő folyamatosan csalta meg netre kihivo képeket rakott fel magáról meg nem dolgozott. Szóval nem hinném hogy a párom a hibás.
2016. ápr. 26. 11:56
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

csak 10 évig a család tagja volt, ráadásul a közös gyerek miatt továbbra is az marad.

miért akkora probléma,hogy az a barátod szülei tartják vele a kapcsolatot? ismétlem 10 évig volt a családjuk tagja, most is összeköti őket az unoka. ne akard már megmondani,hogy mit csináljanak. (felnőtt embereknek)


másik része a dolognak,hogy én nem vállalnék gyereket egy év után senkitől, főleg,hogyha még csak barát-barátnő viszonyban vagyunk.

2016. ápr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Már megkérdezted ezt egyszer.


1. Anyós azzal barátkozik, akivel akar.

2. Az unokája anyja a volt menny.

2016. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!