Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van olyan édesanya aki nem...

Van olyan édesanya aki nem ellenzi hogy a fia egy családanyával van kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A fiú 27 éves, szeretne már családot és megkomolyodni. A nőnek aki 29 éves meg már van egy 5 éves kisfia!
2021. okt. 6. 17:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
84%
Az anya -ha szereti a fiát- ne avatkozzon bele ilyen dolgokba. Az elvált fiam (1 gyerekkel) harmincas éve végén volt, amikor összejött egy 3 gyerekes !!!, alig harminc elmúlt elvált nővel. Én, mint apa nem szóltam bele, de a feleségem is csak örült, hogy végre nincs egyedül a fiunk, sőt talán boldog is (de legalább is kijönnek egymással).
2021. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
86%
Nekem mind a két fiam egy egy anyával él együtt. Sőt az unokákat is mind befogadtuk.
2021. okt. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
13%
Szeretőnek rendben, de komoly kapcsolat esetén nem kicsit zavarna. A gyermek biológiai apja is a képben van?
2021. okt. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
25%
Igen, a biológiai apák is elfogadják ezt az állapotot.
2021. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
59%

Eleve a fiaim úgy élnek, ahogy akarnak, nekem semmi beleszólásom sincs, nem is lehet ilyen idösen már.

Másrészt ha neki megfelel, akkor nekem mi kifogásom lehetne? AZ egyetlen eset, amikor nem tetszene, ha házasságban élne, mert az nem korrekt viselkedés.

2021. okt. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
47%

5-ös: teljesen mindegy, miért váltak el, egy kapcsolatban mindig az a fö probléma, hogy a két fél egymással nem jön ki. Ez semmit nem mond egy következö kapcsolatra nézve, meg eleve lényegtelen is.

Emellett a nö lehet akár özvegy, vagy eleve egyedül gyereket vállalt nö is, nem csak elvált.

2021. okt. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
38%
Semmi baj nincs ezzel. De az anyósok jellemzően ilyenek, nekik semmi se jó:D
2021. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
85%

Jövőre készül elvenni a fiam a menyasszonyát, akinek már szintén van gyereke. A lánykérésen és eljegyzésen túlvannak, a kissrác jófej és imádja a fiamat, ő is viszont a gyereket. A leendő menyemmel max. azon szoktam "vitázni", hogy ne kényeztesse már agyon a lüke kölkömet, mert nem arra neveltem, hogy kiszolgáltassa magát (szerencsére a fiam nem is nagyon hagyja ezt, mindenben segít).

A csajjal többet beszélek mint a gyerekemmel, mert ő rendszeresen rámír messengeren, a fiamra úgy kell rákérdezni néha, hogy él-e még.

Imádják egymást, és én ettől nagyon boldog vagyok.

2021. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
27%

"édesanya"

De utálom az ilyen édelgést...

2021. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
88%

Kedves utolso barcsak ilyen anyosom lenne nekem is.

Kerdezö szerintem semmi baj ezzel. Nagyon sok elvalt ember van a mai vilagban sajnos. Ismerjek meg egymast es legyenek boldogok csak ez szamit.

2021. okt. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!