Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyukám szeretne bent lenni a...

Anyukám szeretne bent lenni a szülésnél, mert látni szeretné az unokája első pillanatát, de én nem szeretném ha így látna. Hogyan beszéljem le róla, ha őt ez már előre boldoggát teszi? Nem akarom megbántani.

Figyelt kérdés

#szülés #anya #édesanya #nagymamás szülés
2017. aug. 19. 20:16
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
59%

szerintem mondd meg neki egyenesen, legjobb az őszinteség. de azert megpuhíthatod elotte valamivel. jarj a kedveben, hatha segit előmozdítani az ügyet! ő az anyukád es megertem ha kicsit felsz elmondani de biztos vagyok benne hogy meg fog erteni :)


nemet es kort irsz?

2017. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
Pedig már most lekell állítani mert kezd nagyon belemerülni és ha meglesz a csak rosszabb lesz. Már miért kellene látnia az unokát a születése pillanatában? Látta a saját gyerekét. Ez a te pillanatod lesz és esetleg a férjedé ha megakarod osztani vele. A nagymama helye nem ott van ha nem akarod. Megmondod neki hogy nem. Egyszerűen és érthetően. Nincs érzelmi zsarolás, hiszti, sírás. Láthatja még eleget.
2017. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy. Ezt nem tudod kikerülni, vagy megmondod neki vagy kellemetlen lesz az első szülésed
2017. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ő azzal érvel, hogy amikor nagymamám őt megszülte, akkor az ő nagymamája is segített a bábának és úgy érzi meghatározta a kettőjük kapcsolatát. Anyu egyébként is egy ilyen széplélek. A születésben is a csodát látja. Ez első válaszoló kérdezte a korom. Szeptemberben leszek 36 éves.
2017. aug. 19. 20:41
 5/28 anonim ***** válasza:
97%
Hogy gondolta a férjed marad kint?
2017. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
97%
Pedig muszáj kinyitni a szád. Elhiszem,hogy jót akar,de ez csak neki jó. A jó kapcsolatért az unokával azzal teszi ha neked tesz jót
2017. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
97%
Mondd meg neki, hogy kellemetlen lenne és zavarban lennél, a felesleges stresszre pedig nincs szükséged.
2017. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
96%
Meg hol volt a te nagyanyád,mikor te születtél? A születésed nézte premier plánban?
2017. aug. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Az én nagymamám nem volt ott a születésemnél.
2017. aug. 19. 20:51
 10/28 anonim ***** válasza:
92%
"Az ő mamája segített a bábának." Bivalybürgözdön az ötvenes években! Ha ma akarna segíteni a "bábának", úgy fenékbe billentené, hogy a szomszédos osztályon kötne ki. Nyomulós, agresszív anyád van mézesmázba csomagolva. Légy határozott, magyarázkodás nélkül közlöd, hogy nem jöhet be. És ezt a határozottságot tartsd fenn a gyerek születése után is, akkor lesz csak igazán szükség rá! Mindent "jobban" fog tudni nálatok!
2017. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!