Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyire vagytok családias,...

Mennyire vagytok családias, rokonizáló kapcsolatban párotok szüleivel és rokonaival?

Figyelt kérdés
Mik azok az események, ahol akkor is meg kell jelenni, ha nemsok kedved van?

2021. okt. 18. 13:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Eddig mindent megtettem hogy kedveljen a párjaim szülővárosa de szinte kivétel nélkül utáltak.

Hétvégi látogatások voltak kötelezőek

2021. okt. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hetente? Én 2+ havonta megyek Vele. Ő 3 hetente megy, de mindig szekál, hogy menjek, a szülei is üzengetnek. Gyalog 20 perc.
2021. okt. 18. 13:41
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Szüleihez hetente/két hetente megyünk, nagyon jó a kapcsolatunk. (40perc gyalog, 15 biciklivel). Nagyszüleihez (még mind a két nagyszülőpárja megvan szerencsére) szülinapkor, névnapkor (ez évi kb 10-10 alkalom). Évente 1-2szer keresztszüleivel is eltöltünk egy napot, ők 200km-re vannak.


Én családom: szüleim elváltak, anyuhoz 2-3 hetente egyedül (párom unatkozik ott és meg is értem, ezért ő ritkábban jön), mert másik városban lakik, apuhoz 1-2havonta egyszer - ő nem annyira igényli a találkozgatást. Plusz szülinap, névnapkor testvériemmel összeülünk anyunál párommal. Nekem már csak egy mamám van, hozzá 2-3 hetente megyek, plusz ha hív, mert segítség kell. Párom 2-3 havonta jön oda, de nem is szükséges többször.


De ez úgyis a kapcsolaton múlik. Pl keresztapámmal, nagybátyámmal egyáltalán nem találkozgatunk, évek óta nem láttam őket, de nem is bánom.

2021. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Még ő is alig bírja őket pláne én.
2021. okt. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Már a kapcsolatunk elején leszögeztem, hogy nem vagy az a családdal összeülögetős típus, ő ezt elfogadta, nem csináljuk.
2021. okt. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Egyikünk családjához se nagyon járunk.

Én családom messze lakik, meg nem is vagyunk valami nagyon jóban.

Férjem családja helyben, de csak az anyjához jártunk át, ő azt viszont kikövetelte szinte, hogy vasárnapi ebéd, szenteste, húsvét hétfő nála legyen.

Nekem ez nem tetszett, mert szerettem volna ezeket kettesben tölteni, főleg a karácsonyt pl. De a vasárnap se volt jó, hogy már tízre “elvárt” minket. Ezért ezeket leállítottuk, sokkal jobb nekünk kettesben.

2021. okt. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

Idén most megyek az anyósékhoz október 28-30-án. Ez lesz a második látogatásom náluk 2021-ben. Talán a két ünnep között ismét megyek decemberben.


Nem nagyon kedvelem az anyóst, ráadásul ami szívemen az a számon típus vagyok.


45F

2021. okt. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
rokonizáló? :D
2021. okt. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Rokonizáló igen :D Mi ritkán rokonizálunk. Párom is ritkán, csúnya dolog de nem bánom. Nincs összhang.
2021. okt. 18. 15:25
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Anyóssal, apóssal jóban vagyunk, más rokonsággal nem nagyon találkozok tölük, igaz saját részről sem beszélek rokonokkal.
2021. okt. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!