Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fiús anyáktól kérdezem, hogy...

Fiús anyáktól kérdezem, hogy mennyire zavarna titeket ha a (20 és 30 közötti) fiatok barátnője meddő lenne, ha amúgy szimpatikus a lány?

Figyelt kérdés

2021. okt. 6. 10:46
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
Főleg az olyan anyák válaszára lennék kíváncsi, akiknek csak egy gyerekük van, így lehet, hogy nem lenne (vérszerinti) unokájuk.
2021. okt. 6. 10:47
 2/50 anonim ***** válasza:
96%
És mi jelentősége hogy engem zavarna-e? Nem nekem kell együtt élni vele: ha gyereket akarnának, meg létezik örökbefogadás is.
2021. okt. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
98%
Nem ütném bele az orrom! Az ő életük, az ő döntésük! Ha ők jól érzik magukat egymással, a fiú el is fogadja hogy a lánynak nem lehet gyereke, akkor mért egy anya/anyós akarna beleavatkozni ebbe?
2021. okt. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
93%
A szülőknek semmi beleszólása nincs a nagykorú gyerekeik életébe (ha már nem ők tartják el). Maximum tanácsot adhatnak, de nem tilthatnak semmit. Azon is nagyon ki szoktam akadni, hogy van szülő, aki kitagadná a gyerekét, csak mert melegnek született. Ennyire zavar egyeseket, hogy nem lesz unoka?!
2021. okt. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
96%

Egyrészt még csak barátnő, az sem biztos, hogy komolyabb terveik vannak egymással.

Másrészt egy termékeny nő sem biztos, hogy akar gyereket szülni.

Harmadrészt még nem tudhatod: lehet, hogy a fiad is meddő.

Negyedrészt pedig lehet, hogy pont a fiad nem akar majd gyereket.


Meg kéne békélned azzal a gondolattal, hogy csak a te életed a tiéd. A fiadé nem. Nem lesz beleszólásod, vagy ha beleszólsz, nem lesz vele jó kapcsolatod.

2021. okt. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
17%
Ismerős házaspárnak nem lehetett gyereke, örökbe akartak fogadni, az anyós velük lakott, ápolásukra szorult, de mindig azt mondta, míg ő él, oda nem jöhet kakukkfióka.
2021. okt. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
94%
6-os: Asszem ilyen esetben anyós költözne otthonba.
2021. okt. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
93%
Az szép... anyóst vágtam volna otthonba abban a pillanatban.
2021. okt. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
97%
Nem zavarna. Az fontosabb hogy a fiam megtalálja a nőben azt, akivel boldog.
2021. okt. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
94%
Nekem teljesen mindegy, hogy a lány meddő vagy sem, nem az én dolgom. Ha jó lenne a kapcsolatuk vele, akkor esetle elbeszélgetnénk, hogy ő hogy éli meg ezt, de mindenképpen mellette állnék, ha akarja. Egyébként meg az a lényeg, hogy a fiam jól érezze magát vele, én nem az első vagyok a sorban.
2021. okt. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!