Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek hogy ne utáljam az...

Mit tegyek hogy ne utáljam az anyósom ?

Figyelt kérdés
Mióta megszületett a kislányunk a párommal minden idegesít amit az anyja csinál. Előtte is csak havonta találkoztunk, most viszont minden héten jönni akar . Soha nem mos kezed , csókolgatja a gyerek kezét. Hétvégente itt akar lenni, de hétközben sosem jut eszébe felhívni és megkérdezni hogy vagyunk . Betegen akar idejönni. Mit csináljak vele ?

2021. okt. 27. 15:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
A te házad, a te szabályaid. Kötelező kézmosás, ahogy belép, betegen nem jöhet stb. Állj ki magadért, de beszéld előtte meg a férjeddel.
2021. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
19%
A Te anyád nem idegesít?
2021. okt. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
11%
Szeresd!
2021. okt. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell szeretned, főleg ha a kérésed ellenére sem figyel oda ezekre a dolgokra.
2021. okt. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem meglepő, hogy mostmár sűrűbben szeretne átmenni, hisz szeretné látni az unokáját. Abban igazad van, hogy betegen nem kéne a gyerek közelébe mennie. Ha vagytok olyan viszonyban akkor én a helyedben szépen megkérném, hogy figyeljen jobban oda a higiéniára, hisz egy kisbabáról van szó. Esetleg ha rád nem hallgat a párod talán meg tudja értetni vele.
2021. okt. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

2-es az én szüleim már nem élnek ...

Hiába kérek tőle bármit . Ha mondok valamit a válasz az hogy :

-De. ..

Nem tartja tiszteletben hogy én vagyok a gyermek anyja , folyamatosan azt mondogatja ő hogy csinálta-csinálná

2021. okt. 27. 16:27
 7/23 anonim ***** válasza:
98%
beszelj rola a férjeddel.
2021. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon gáz a nő

Meg kell neki mondani hogy ha meggyógyult mehet unoka nézőbe addig nem.A férjed beszéljen vele és értesse meg hogy nem hiányzik nektek hogy a baba vmi sz@rt össze szedjen ami elkerülhető lett volna.Nyilván burokban nem lehet nevelni de azért ha nem muszáj ne legyen már takony kóros főleg hogy még kicsi

2021. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
A férjem sosem szól közbe . Hiába okoskodik előtte mindig , ha utólag azt mondom miért nem szólt az anyjára a válasza mindig az hogy ő nem figyelt és nem hallotta ..
2021. okt. 27. 16:37
 10/23 anonim ***** válasza:
92%

Akkor tutyi mutyi már bocs

Magadra számíthatsz így

Ha nem érti meg a mama hogy betegen ne menjen esetleg ne engedd be de mondjuk akkor hívná a fiát rögtön

Nem tudsz mit csinálni mert mint írtad úgyis leszarja amit mondassz

A helyedben én mondanám hogy te is meg vagy fázva és a kicsi is szóval ne jöjjön

2021. okt. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!