Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Energiavámpír elleni bevált...

Energiavámpír elleni bevált módszer?

Figyelt kérdés
Egy házban lakunk ezzel a személlyel. Témája általában mások kibeszélése, számomra ismeretlenek is. Irigység, mártírkodás, “mond milyen dolog ez” meg az “én oda nem megyek mert őt utálom, engem senki sem szeret.” Szófosás, érzelmi vélemény, válasz erőszakos kiváltása mindennapos nála. Az ignorálás nem segít sajnos mert csak még inkább mondja. Levegőt sem vesz. Nem is mernék elsütni egy poént mert vagy teljesen magára venné, vagy felesleges lenne mert meg se hallaná. Próbálom kerülni a társaságát de lehetetlen, úgyhogy lassan már eret vágok én is. A vígasztalást hagyjuk mert büszke és nem fogadja el. Senki sem értheti őt meg és senkise tudhatja jobban a baját nála. Nyilván nekem is meg vannak a gondjaim, de nem érti meg, hogy nem akarok beszámolni róla. A bugyimból kikérdezne ha tehetné. Ha több méterre elsétálok már, akkor is csak hajtogatja. Kivel milyen szomorú tragédia történt, milyen rosszindulatúak egymással a szomszédok. Kimozdulni nem akar, de zavarja ha más igen.

2021. okt. 30. 02:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
Vagy nem kell egy házban lakni ezzel a személlyel, vagy meg kell szokni.
2021. okt. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
#1 köszi :D Elköltözni egyenlőre nem tudok, megszokni igyekszem.
2021. okt. 30. 02:36
 3/31 anonim ***** válasza:
72%
Nekem az jott be, hogy ugy csinalok mint aki süket.
2021. okt. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
Anyós? Megértem, hogy idegesít, nekem van ilyen kolléganőm, visító hangon mindenért panaszkodik. Menekülök, ha tehetem. Te nyilván nem tudsz mindig elmenekülni. Meg infót sem akarsz kiadni magadról, mert akkor kombinál, azon rágódik. Esetleg gyakorolj be néhány panelmondatot, közhelyet, amit mindig elpuffogtatsz ilyenkor, pl. "Az élet szép." vagy éppen: "Az élet nehéz.", "Mindegy, csak egészség legyen.", "Az emberek márcsak ilyenek, mit lehet tenni." stb.
2021. okt. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
38%
El kell költözni ha nem tetszik.
2021. okt. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
41%
Költözés.Ha az ingyen lakhatás tetszik akkor tetsszen minden más is. Ilen egyszerű. Nem kell senki nyakára telepedni
2021. okt. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonymousreview60 ***** válasza:
72%

Magányos, és így zsarol ki figyelmet. Én is ezt csináltam gyerekkoromban, majd kicsit visszább vettem. A terápia óta nagyon visszavettem.

Ezen túl is van baja a rokonnak, ami elől öntudatlanul tereli a gondolatait az említett

Tényleg a süketségtettetés a tüneti kezelés. De nem erre van szüksége - nekem sem erre volt - hanem hogy valaki (ha lehet, finoman, ha kell határozottan) rávilágítson neki, hogy a saját szemetét kellene rendbe tegye ahhoz, hogy jobban legyen. Ezen vagy el fog gondolkozni vagy nem. Valószínűleg lesz belőle sértődés is, de tuti, hogy csend lesz jó darabig.

2021. okt. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
85%
Nincs más, csakis a költözés. Anyósom mindig azt használta ki, ha vittem valahová és a kocsiban rámzúdított minden sz.rt. Hiába mondtam ki nyiltan, hogy bocsi, de vezetek, nem tudok figyelni (azt hittem ez jó kifogás) annyit válaszolt, hogy nem baj, de ő azért elmondja. Most komolyan. Normális az ilyen?
2021. okt. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
36%
Összecsomagolni és nem házában játszani felnőttest.
2021. okt. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonymousreview60 ***** válasza:
73%
Milyen korú vagy? Milyen rokoni-anyagi viszonyban vagy a vámpírral? Te és ő milyen jogon laktok az ingatlanban?
2021. okt. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!