Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Energiavámpír elleni bevált...

Energiavámpír elleni bevált módszer?

Figyelt kérdés
Egy házban lakunk ezzel a személlyel. Témája általában mások kibeszélése, számomra ismeretlenek is. Irigység, mártírkodás, “mond milyen dolog ez” meg az “én oda nem megyek mert őt utálom, engem senki sem szeret.” Szófosás, érzelmi vélemény, válasz erőszakos kiváltása mindennapos nála. Az ignorálás nem segít sajnos mert csak még inkább mondja. Levegőt sem vesz. Nem is mernék elsütni egy poént mert vagy teljesen magára venné, vagy felesleges lenne mert meg se hallaná. Próbálom kerülni a társaságát de lehetetlen, úgyhogy lassan már eret vágok én is. A vígasztalást hagyjuk mert büszke és nem fogadja el. Senki sem értheti őt meg és senkise tudhatja jobban a baját nála. Nyilván nekem is meg vannak a gondjaim, de nem érti meg, hogy nem akarok beszámolni róla. A bugyimból kikérdezne ha tehetné. Ha több méterre elsétálok már, akkor is csak hajtogatja. Kivel milyen szomorú tragédia történt, milyen rosszindulatúak egymással a szomszédok. Kimozdulni nem akar, de zavarja ha más igen.

2021. okt. 30. 02:20
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Költözés.
2021. dec. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!