Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy arrogáns, acsarkodó...

Egy arrogáns, acsarkodó viselkedést tanúsító apával hogy lehet együtt élni?

Figyelt kérdés

Apám egész életében fölényesen beszélt, viselkedett mindenkivel. Egyébként nem egy nagyon okos ember vagy nem tett nagyon nagy dolgokat az életben, hogy "kiérdemelné" ezt a viselkedést. Nagyon csúnyán tud beszélni az emberekről. Ez engem idegesít, de inkább azt mondanám, hogy nem szívesen veszek részt ebben a kommunikációban. Ide nem illő szavakkal tudja mesélni, hogy az egyes emberekkel mi történt a nap folyamán.


Most azt próbáltam meg, hogy minél kevesebbet érintkezek vele. Persze ez csak többé-kevésbé lehetséges, ha egy házban élünk. (Egyébként, ha van valami jelentősége ennek a dolognak, akkor oroszlán a csillagjegye).


Tudom most sokan azt mondják, hogy költözzek el. Igen ez is egy megoldás, azonban olyan személyek tapasztalata érdekelne, akik hasonló helyzetben voltak, mint én és valamilyen sikeres módszert tudtak ilyen esetekben alkalmazni.


Normális válaszokat előre is köszönöm!



#apa-fiú kapcsolat #arrogáns ember viselkedése #módszer arrogáns ember lekezelésére #acsarkodó ember viselkedése #mit lehet tenni egy oroszlán apával #oroszlán férfi viselkedés
2016. dec. 22. 09:47
 1/6 anonim válasza:
78%
Olvasd el: Gunagriha: Sorsnavigátor 1. és Sorsnavigátor Héthetesek. (apósom, anyósom dettó ugyanolyan mint apád)
2016. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségedet és az infót!


A Yt-on vannak fenn előadásai is. Érdekes dolgokat mond. :-)


Köszi!

2016. dec. 22. 11:53
 3/6 anonim válasza:
70%
Tudom sok előadását láttam már.
2016. dec. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Nagyapám ilyen. Én elkezdtem úgy kezelni, mint a szenilis nagyit szokás.

Fellengzősen hangzik, de mélyen lesajnáltam.

Egy ostoba proli, akibe nulla empátia szorult, tele kisebbségi komplexusokkal, feldolgozatlan traumákkal.

Közben örülök, hogy nem tud rendesen olvasni, mert a végén még rászabadulna az internetre, ahol azért kell minimum 100IQ pont, hogy ne szopj be minden hülyeséget.

Mélységesen sajnálom őt a sivár lelkivilága miatt.

2016. dec. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Igen, az ember egy idő után megtanulja ezt úgy kezelni, ahogy kell: mint egy szenilis vénembert, ahogy a négyes válaszoló. Mi is így csináljuk tesóimmal. Apánk megszólal, mi meg összemosolygunk és ráhagyjuk:D
2016. dec. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
A férjem is ilyen sajnos, nagyon nehéz vele.
2016. dec. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!