Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha az ex árnyékában...

Mit tegyek ha az ex árnyékában érzem magam?

Figyelt kérdés
A páromnak előttem volt egy 2 éves kapcsolata, nevezzük G-nek. Minden volt, szülők bemutatása egymásnak, sokat jártak össze. Anyósom oda volt G-ért, mindig emlegeti pedig már mi is 1,5 éve vagyunk együtt. Nem ertem, miert kell mindig szóba hoznia pláne, hogy eleg csúnya vege lett a kapcsolatuknak. G így, G úgy. Párom sose hozza fel, de anyós mindig. Mintha azt próbálná éreztetni velem, hogy sosem érek fel hozzá, vagy nem is tudom.

2021. nov. 17. 12:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%
És a párod nem szólt még rá, hogy fejezze be?
2021. nov. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%
Mondd meg anyósnak, hogy fogja be és vegyen vissza. Már nem fognak többet össze jönni ez van. Te vagy az új fogadja el ha nem akkor, többet ne menj hozzájuk.
2021. nov. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

#1 sokszor csak kettesben beszélünk anyossal amikor parom nincs ott.

#2 csak már férjhez ment, úgyhogy tudja, hogy nem jönnek többet össze. En szeretnék már jövőre hozzájuk költözni de elég rossz lesz így.

2021. nov. 17. 12:11
 4/31 A kérdező kommentje:
Amikor a párom ott van, anyóst kenyérre lehet kenni olyan kedves. De ott aludtam egyik nap úgy, hogy párom éjszakás volt és olyan furán viselkedett. Mintha nem oda lennék való vagy nem is tudom
2021. nov. 17. 12:12
 5/31 anonim ***** válasza:
97%

Miért akarsz hozzájuk költözni?? Olvass pár kérdést kérlek, amik arról szólnak, hogy egy pokol anyóssal együtt élni. Milyen intő jel kell, hogy rájöjj, kicseszel nem saját magaddal, hanem az egész párkapcsolatoddal is?

Nem lesz kedvesebb, vagy ha igen, ebből akkor is látszik, hogy sz@rkavaró természetű.

2021. nov. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
93%
2színű.. És sunyi. Én is azt mondom,h NE költözz oda! Rámehet a kapcsolatotok! Egyszer kérdezz rá, h miért hozza fel mindig a volt nőjét?! Akkor majd néz, mint a birka. Állj ki magáért
2021. nov. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
#5 Mas opció nem lesz az osszekoltozesre. 2 generacios hatalmas házban laknak, 6 szobás
2021. nov. 17. 12:20
 8/31 anonim ***** válasza:
99%
Hát akkor költözz oda, legalább írhatsz ki újabb kérdést, hogy nem bírod az anyósodat elviselni.
2021. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
95%

Én volt barátomnál sokat voltam , nem laktam ott

Anyuka nem utált amikor oda mentem de utána egy pokol volt, nem beszélnek le menni fogsz ,de meglátod a kapcsolatodnak télleg nem fog jót tenni arról nem is beszélve hogy ha látja hogy a fiát elveszed el kezd onnan kiutálni

2021. nov. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
97%
#7: Direkt szívatod magad? Állj a sarkadra! Mondd meg a párodnak és az anyjának is, lehetőleg egyszerre, mikor mindkettő ott van, hogy te így nem költözöl oda, nem érzed, hogy elfogadnának, így állandó konfliktus lenne. Pároddal beszélj, hogy legalább egy évig lakjatok külön, kettesben, albérletben. Utána beszéltek, hogy ha komolyan tervezitek egymással utána is.
2021. nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!