Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek ilyen anyóssal a...

Mit tennétek ilyen anyóssal a helyemben?

Figyelt kérdés

Férjem anyja kiskorában elhagyta őket, illetve alkoholista volt.

10+ éve nem beszélt vele a férjem, nem kiváncsi rá egyáltalán.

Az utóbbi időben előfordult, hogy nekem írt (ismeretlenül), mert megtudta, hogy össze házasodtunk (2éve).

A férjem reakciója az volt, hogy tiltsam, ezt meg is tettem, viszont folyamatosan új fiókokat hoz létre.


Most is írt, hogy boldog névnapot kíván stb, és hogy szeret minket ha megtagadjuk akkor is.


Ti mit tennétek a helyemben?

Nem örülne a férjem, ha válaszolnék, de olyan bunkó dolgoznak érzem, ha annyit sem írok, hogy köszönjük.

Viszont bonyodalmat sem akarok azzal, hogy pl azt hiszi beszélgetni fogok vele..

Hagyjam figyelmen kívül, tiltsam vagy válaszoljak?


2021. nov. 22. 09:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Tiltsd aztán majd megunja a dolgot.
2021. nov. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

"Fogd már fel, hogy nem kíváncsi rád a fiad. Én azt se tudom ki vagy, nem ismerlek. Ha tovább zaklatsz feljelentést teszek. Kopj le."

Én ezt írnám, vaaagy ha olyan a kedvem teágárabb módon elküldeném a francba. Lehet az hamarabb eljutna az agyáig.

2021. nov. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2! Részben ezért sem szeretnék vele beszélgetni, mert a végén elmondom a véleményem róla, sajnos (!?) elég szókimondó vagyok.. nincs szükség veszekedésre, pláne hogy nem is ismerem, de a férjem miatt nem is akarom megismerni.
2021. nov. 22. 10:11
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk nekem ismeretlen eleve meg se tálalja a Facebookomat, hiszen nem nyilvános. -inkétől nagyon nem is lenne semmi gond. Fogod és beállítod, hogy ki kereshet rad, ki irhát uzenetet és probléma megoldva.

Nekem nagyon xarul esne, ha a házastársam a kifejezett keresem ellenére is kapcsolatot tartana valakivel,akit nem ismer, akivel ekem joggal nincs semmi kapcsolatom es akivel én nem akarom higy bármelyikünknek is bármiféle kapcsolata legyen

2021. nov. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Sógornőmnek ismerőse, így aztán engem is megtalál..
2021. nov. 22. 10:14
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

Te hogy éreznél fordított helyzetben? Ha egy rokonod vagy családtagod, akivel több mint egy évtizede nem tartod a kapcsolatot és nem is vagy kíváncsi rá, folyamatosan új profilokról írogatna a férjednek?

Ignoráld, tiltsd le. Előbb-utóbb megunja és abbahagyja.

2021. nov. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Akkor letiltod az ismerősök ismerősét. Nem agysebeszet.
2021. nov. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Mondd neki, hogy írjon a férjednek, te nem akarsz a háta mögött kapcsolatot tartani vele.
2021. nov. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%

Én ha megsajnáltam valakit, később mindig megbántam, hogy túl közel engedtem magamhoz. A fél kezem nyújtottam, az egész kellett stb. Én hallgatnék a férjemre, bármilyen nehéz is, és figyelmen kívül hagynám, hogy ír. Spambe kerül, ott nem látja, ha olvasod, amíg nem válaszolsz. Be lehet állítani, hogy írni se tudjon.

"Hogyan érkeznek meg az üzenetküldési engedélykéréseid?

Dönthetsz, hogy az üzenetküldési engedélykérések a Chatek listádba vagy az Engedélykérések mappádba kerüljenek, vagy hogy egyáltalán nem szeretnéd őket megkapni."

2021. nov. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő válaszokat! :)

Megfogadom, nem írok neki. Törlés, tiltás.

2021. nov. 22. 10:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!