Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Röviden a lényeg,hogy anyósomék a kezdetektől furtak engem,na úgy tünt talán megbékéltek a helyzettel,aztán terhes lettem a lányommal,anyósom azt mondta másoknak,hogy engem egy cigány csinált fel és a fia meg felneveli,ez úgy derült ki,hogy páromnak gratulált egy ismerőse,hogy minden elismerése,hogy felneveli más gyerekét,na akkor anyósom ki lett osztva,hebegett habogott,hogy ő nem mondott ilyet,aztán később újra vissza hallottuk,hogy jaj a fiam fogja majd a fejét a szülőszobán,hogy milyen fekete gyereket szülök,akkor azt mondtam,hogy többet nem jöhet,nem láthatja a gyereket hisz nem az ő unokája,akkor,jött bocsánatot kérni,olyan volt mint a kisangyal.Erre most 7 év után derül ki,hogy a mai napig beszéd téma hogy én mással csináltattam fel magam,tiszta szégyen,ki tudja ki mit gondol rólam,pedig én nem csináltam semmit.Hogy lehet valaki ennyire szemét,főleg,hogy ő neki van feszt szeretője.Na a lényeg,hogy ma van a születésnapja,tegnap jött a sógorom,hogy süssem meg a kedvenc tortáját,hozta a hozzávalókat is,de én olyan mérges vagyok,és nem tudom mit csináljak,nem is akarok át menni,annyira haragszom.Hagyjam a francba majd elfelejtik az emberek és talán én is,vagy ti mit tennétek?Bocsi ha hosszú lett.

2021. júl. 11. 09:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Ne foglalkozz az anyóssal.
2021. júl. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Süsse meg a sógor a tortát ha akarja. Ezek után én egyszerűen levegőnek tekinteném anyóst.
2021. júl. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Mindenki magából indul ki. Esetleg megkérdezhetnéd anyóst, hány gyereke kakukkfióka.
2021. júl. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Nehogy megsüsd neki ha ő ilyen veled akkor nehogy már te kedves legyél hozzá mert kihasználja a helyzetet és még jobban elkezdi
2021. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Hogyha nagyon zavar téged, hogy azt mondják mástól van a gyerek, csináltassatok apasági tesztet. Azt majd lóbálhatod az arca előtt. Egyébként ne foglalkozz vele, nem éri meg. A tortát meg süsse meg a sógor
2021. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Apósod amúgy tudja, hogy van szeretője, vagy olyan rendes, hogy ennek ellenére tortát akar sütni neki?
2021. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Én megszakítanám vele a kapcsolatot


Ne haragudj,de a férjed miért nem eréjesebb az anyjával szemben?!

Az,hogy rászól szóban az miben segít ?


Legyen következetes mondja meg szépen a férjed,hogy ez volt az utolsó alkalom,hogy látott benneteket,ha továbbra is rágalmazz oktalanul

Ha 5 évig nem látjátok 5 évig nem mentek feléje , majd abba hagyja

2021. júl. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
Mi köze a sógornak az anyóshoz?
2021. júl. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Az a gond,hogy a párom mindig azt mondta,hogy ne veszekedjünk,nem éri meg,ő soha nem fog változni,így nagyon sok mindent le kellett nyelnem,na ennél az esetnél szépen kiosztotta,de persze szerintem is kevés volt.

Apósom tudja am hogy milyen anyósom de mi sem értjük tudomást sem vesz róla.

Hát a sógorom az az anyósom fia,ennyi a köze hozzá.

2021. júl. 11. 11:08
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#8

Talán mert a fia?:)

2021. júl. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!