Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Rosszindulatú anyósékat/nagyan...

Rosszindulatú anyósékat/nagyanyósékat hogy kell kezelni? Dicsekvés, passzív-agresszív viselkedés, vagy letorkollás?

Figyelt kérdés
Az élő fába is belekötnek. Ha nincs mibe, akkor abba, hogy nincs gyerek, és még egy “gyereket se tudtál szülni”
2021. dec. 12. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Finoman megjegyezném, hogy ilyen nagyszülőkre úgysem vágyna senki...
2021. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Kezelni??? Sehogy. A Fszom se szopatná magát, hogy ilyenekkel öt percet is eltöltsön. Lemennék az ő szintjükre és jól megmondtam nekik, ja persze. Igyák más vérét.

Ignorálás oszt szevasz.

2021. dec. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy se kell kezelni. Meg kell mutatni, hogy nem vagy nyápic kislány/kisfiú, és akkor nem fognak belédkötni. Csak azt piszkálják, aki hagyja magát.
2021. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Egy halál f....ára való elküldés elég hatásos. Amúgy meg szarnám le a fejüket.
2021. dec. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
95%
Egyszerűen nem kell velük találkozni.
2021. dec. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha a házastársad semmit sem tesz ez ügyben, őt is kidobni.
2021. dec. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Anyósomék ugyanilyenek. Nekem az vált be, hogy valahànyszor találkozunk (évente kb egyszer szerencsére) ragyogóan mosolygok rájuk és olyan kedvesen viselkedek velük, amennyire ők soha senkivel életükben. Mindig ők érzik magukat kellemetlenül a végén, mert hiába pofáznak a hátam mögött, nem adom meg nekik azt az örömet, hogy bunkó leszek, mert akkor csak megtalálják az önigazolást.
2021. dec. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

Én úgy kezeltem hogy egyszer berágtam, leordítottam anyóst. Mindenféle retek knak elhordtam. Ha ennyire akar unokát dogjon a fiával és szüljön egyet. Úgyis csak ehhez ért, életében nem dolgozott. Megszült 2 gyereket és otthon meresztette a seggét. És a többi és a többi

5 percig nyomattam. Ez kb 2 éve volt, azóta nem is hallottam felőle. Életem legjobb cselekedete volt, mert azóta nyugodtabbak a napjaim.

2021. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell velük foglalkozni.
2021. dec. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!