Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehet tenni egy anyóssal...

Mit lehet tenni egy anyóssal aki mindent elkövetett, hogy össze ugrassza a családot?

Figyelt kérdés

Néhány éve ismertem meg a páromat akivel amúgy közel laktunk egymáshoz. Ő egy másik városban élt ahová én is követtem. Azóta csak néha látogatunk haza a rokonsághoz, anyukámnál szoktunk lenni mert anyósom háza egy putri patkánnyal lommal, kosszal. Jelzem párom fizetett szakembernek, hogy rendbe tegye, de ugyan úgy össze gyűjtött mindent anyuka...

A szüleink jobban ismerték egymást régebbről, de közel se voltak jóba. Anyuka senkivel sincs jóba ha nem áll ki az utcára unalmába kiabálni akire épp megharagszik akkor jelentget mindenkit, lopással vádol, betöréssel stb. Emellett telefonálgat, leveleket írkál. Olyan is volt amikor épp azt akarta legyünk nála, olyan is amikor be se engedte a páromat csak úgy... Azóta lett gyerekünk is akinek a fotóit kidobta mert épp bekattant. Igazából nem szeretnénk vele kapcsolatot tartani max párom be köszön neki aztán ennyi mert többnyire elkezdi fújni az agymosott hülyeségeit (hitgyüli, ki bántotta, hogy bántotta)Engem pl. Tartozással vádol. Eleinte próbáltam neki segíteni, majd amikor elköltöztem és ő kórházból haza érve nem tudott járni segített neki a nagymamám és anyukám az ebédet hordani,vagy fát rendelni, boltba járni. Amire szüksége volt.

Mostanra azzal van a gond, hogy össze ugrassza a páromat és a többi rokonát, testvéreit mindenkit... Elég balhés banda,de szeretnénk elkerülni... Aki volt hasonló helyzetbe, hogy lehetne le lőni? Mostmár ott tartunk, hogy miatta nem merünk menni a környékre még megoldást nem találunk mert képes csak úgy verekedés és viszályt előidézni. Volt mikor a szomszédai fel is jelentették, de már nem teljesen százas így sokmindent nem tudtak vele kezdeni szerintem.

Én csendes szemlélő vagyok a történetben inkább hozzá se szólok de az se jó...

Köszönöm szépen az érdemleges választ, bármilyen segítséget.


2021. dec. 12. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Házasság előtt meg kéne nézni az egész családot is.
2021. dec. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Így van. Ha meg olyanok, akkor megszakítani minden kapcsolatot (persze, ehhez a férjed is partner kellene, hogy legyen).
2021. dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Azt, amit én is tettem az anyámmal. A feleségemet választottam és megszakítottam vele a kapcsolatot teljesen. Tizenéve nem láttam, a múlt héten halt meg. A temetésére sem megyek el. És igen, jól érzem magam. Sokkal jobb az életem amióta kikerült a képből.


A feleségem által meg lett új családom. Az anyósom személyében új anyukám is. Most is ugyanúgy döntenék.

2021. dec. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ahoz késő, hogy a családja alapján döntések. A korábbi kapcsolatomban nagyon szeretett a család, mai napig beszélő viszonyban maradtunk. Mostanra párom is meg akar szakítani minden kapcsolatot. Amitől tart, ha meglátja az anyja, hogyan reagál. Már rég távolságtartó az anyjával tehát beköszön, majd elköszön amikor vissza utazunk. Ez a nő minden ok nélkül képes kitalálni dolgokat és levelet írni amibe el hord mindennek. Szerencsére a hétköznapokban jól el vagyunk ezt leszámítva. Én rég be zárattam volna valami otthonba vagy elmegyógyintézetbe...
2021. dec. 12. 18:55
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Helyre kell tenni, hogy hagyja abba, szépen a szemébe mondani.
2021. dec. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

4! Nem tudok mást talácsolni, mint amit a hármas hozzászólásban írtam. Mi telefonszámot és mailcímet is cseréltünk, mert az anyám elmebeteg volt. Képes volt éjszaka valamelyikünk nemlétező szeretőjének kiadni magát és sms-eket írni.


És nem ez volt a legmeredekebb, amit csinált, szerintem estig tudnék mesélni.


Igazából lehet csúnya dolog, de a feleségemmel megkönnyebbültünk, amikor meghalt, mert így legalább már nem árthat senkinek.


El kell felejteni végleg, nem éri meg hosszútávon tartani vele a kapcsolatot. Én 5 évig próbálkoztam, csak pánikbetegséget nyertem belőle. Baromi szar folyamatos gyomorgörccsel élni, hogy épp mit talál ki, mivel jelenti fel a feleségem vagy épp hol terjeszt hazugságokat.

2021. dec. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen ugyan ezt érzezzük mi is most. Szerencsére elég idős, hogy hamar el menjen és abba bízok azzal meg szűnik minden keserűség.

Addig igyekszem el kerülni és a páromnak is ezt tanácsolom.

Ő postai leveleket küld szóval a telefonszám csere és az e-mail nem opció.

2021. dec. 13. 09:31
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
2 opció van. Vagy nem százas az öreglány vagy ennyire rosszindulatú. Előbbivel nem tudsz mit kezdeni, hacsak nem vizsgáltatjátok ki, de az ugye nem egyszerű folyamat. Ha csak rosszindulat van a háttérben, akkor ne reagáljatok rá, aztán fel lehet jelenteni zaklatásért.
2021. dec. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, véleményem szerint nála mind a 2.


Köszönöm mindenkinek a tanácsát.

2021. dec. 13. 20:33
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell "írni" az életetekből, örökre és teljesen.
2021. dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!