Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyire egyezel a párod...

Mennyire egyezel a párod szüleivel?

Figyelt kérdés

2021. dec. 15. 18:52
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, anyóssal igen, apóssal nem.
Nó vagyok, anyóssal nem, apóssal igen.
Nő vagyok és mindkettőjükkel egyezem.
Nő vagyok és egyikükkel sem egyezem.
Férfi vagyok, anyóssal igen, apóssal nem.
Férfi vagyok, anyóssal nem, apóssal igen.
Férfi vagyok és mindkettőjükkel egyezem.
Férfi vagyok és egyikükkel sem egyezem.
58 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon hasonlít a személyiségem anyósoméra, nála kivételesen igaz lehet, hogy a férfiak olyan párt akarnak mint az anyukájuk. De nem zavar, mert egészséges a kapcsolatuk és jól kijövünk, biztosan nem lesz anyósprobléma legalább
2021. dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
MIndkettövel jo a akpcsoalt.
2021. dec. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Kedves emberek, joban vagyunk
2021. dec. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Nő vagyok, anyósomat imádom, apósomat még a párom sem ismeri, sosem találkozott vele, így róla nem tudok nyilatkozni.
2021. dec. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Férfi vagyok, anyós após teljesen más személyiség, de igazából nem is érdekel, milyenek, évi 2 találkozást kibírok, nem őket vettem el.
2021. dec. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Senior Séf ***** válasza:
89%
Após meghalt, mire összekerültünk, csak anyós, meg sógor van. Velük nagyon paprikásan indult a viszonyunk, tekintve, hogy válás után, igencsak lepukkant agyagi háttérrel ismertek meg, és azt hitték, a vagyonukra pályázok. Kitagadták a nejemet is. Később rájöttek a tévedésükre, de azóta se fogadtunk el tőluk egy buznyákot se. Mindamellett viszont nagyon jó a kapcsolatunk.
2021. dec. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
A kapcsolatunk jól indult. Sajnos mára elmérgesedett mert nem engedem, hogy beleszóljanak az életünkbe. Pl a minap azt akarták megmondani, hogy nekem mi a jó étel, mit egyek... De tudnám sorolni...minek nagy karácsonyfa, miért főzök minden nap, ne főzzek annyit karácsonyra., Mit veszünk, miért nyaralunk, miért megyünk cirkuszba.
2021. dec. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

hétfejű, rozsdás vassárkány az anyós, csak eleinte nem láttam a fejeit. após meg a papucsállatka.

nem beszélünk már 10 éve, majd kapnak egy szikkadt kutyagumit a sírjukra.

2021. dec. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Kicsit félreérthető a kérdés!

"Mennyire egyezel a párod szüleivel?" - Mármint, mennyire hasonlítanak rám, vagy mennyire jövünk ki egymással?


Első nejem szüleivel nagyon jól kijöttünk! Talán abból is adódott, hogy eléggé fiatalok és fiatalosak voltak, negyvenesek.

Amennyiben az volt a kérdés, mennyire hasonlítottam apósomra, mondhatom külsőre egyáltalán nem, de természetre volt, van hasonlóság.


Második feleségem apukáját nem ismertem, meghalt házasságunk előtt. Anyósommal eleinte nagyon nem jöttünk ki! De vele mindenkinek nehéz volt kijönni, olyan magasan hordta az orrát és ebből a magasságból le is nézett mindenkit. Idővel megbékélt, onnantól barátság alakult köztünk. Pár éve meghalt sajnos. Érdekes, mert a vitáink, nézeteltéréseink ellenére hiányzik! Okos, értelmes ember volt, akinek volt tartása is. (akárcsak Sheldon Cooper az Agymenők sorozatban)

Amennyire tudom, második apósomra semmiben nem hasonlítok.


Viszont, első házasságomban született lányom férjével, vejemmel jól kijövünk. Ő viszont mind megjelenésben, mind természetét tekintve tisztára, mintha én lennék. Ezt több ismerős megjegyezte már! Lányom egyértelműen az apját kereste a féri ideálban. ;-)

2021. dec. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nő vagyok de egyiköjükkel se egyezem. Engem bánt az anyósom,az apósomat nem is ismerem.!!!
2021. dec. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!