Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem akarok találkozni a párom...

Nem akarok találkozni a párom szüleivel, hogy értessem meg vele?

Figyelt kérdés
1 hete megbeszéltem a szüleimmel, hogy jönnek hozzánk látogatni, ezért készültem is rá. Főztem 3 féle kaját ebédre, ízlett mindenkinek, jó volt a hangulat. De miután anyámék elmentem hívták a barátnőmet a szülei, hogy beugornának egy fél órára. Ezen kívül 3x találkoztam velük, már akkor se voltak szimpatikusak, de amit most csináltak...Megkínáltam volna őket, mondtam nekik egyenek amit szeretnének, erre azt mondja az öreg hogy nem mert egyiket se szereti, majd az öregasszony azt mondta erre, hogy: "Ja, egyik se ehető". Majd miután leültünk a nappaliba elég flegmán kérdezgetett, hogy a lánya biztos hogy jól van mellettem, elmondtam neki 5x kb hogy igen, szeretjük egymást és semmi baj nincs, de nem akarta megérteni és csak tette fel flegmán a hülye kérdéseit, úgy nézett közbe mint akit utál. Elmentek kb 20 perc múlva, azt még kibírtam nagy nehezen. Párom mondta amúgy hogy ne foglalkozzak vele mert mindig is ilyen volt, de mikor mondtam neki hogy látni se nagyon akarom őket nem örült neki, azt mondta tegyem félre, de nem akarok egy légkörben lenni olyan emberekkel akik ok nélkül utálnak.

2021. okt. 25. 11:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Oda nem mész, menjen egyedül a nőd. Ha meg ők jönnek, mikor befutnak, elmész otthonról.
2021. okt. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 hellsing71 válasza:
93%

A lánynak helyben rendeznie kellett volna a helyzetet. Elmondani, hogy odavan érted, és hogy jól főzöl :)


Ha fontos neked lány, menj bele a találkozóba. Ott még mindig a minimumra szoríthatod a kapcsolatot. Légy az orruk előtt kedves a lányukkal, őket meg le se sz*... :) Szerintem :)

2021. okt. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
És az tuti, hogy a lány odáig van a te szüleidért, vagy csak felteszi a pléhpofát és kedves velük MIATTAD?!
2021. okt. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%
Egyenesem mond ki mi a bajod. Ez a legjobb. Én utalom a lovakat, ezt nem értette meg az aposom. Mindig naaa de milyen jóò. Aztàn az exem is kezdte. Utolsó sms vége a lóphaszt a seggetekbe. Amugy ezen kivul minden okes volt.
2021. okt. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%

Párválasztáskor sajnos családot is választunk. A párodat soha nem fogod elszakítani a szüleitől, úgyhogy ezek az emberek is az életetek részei lesznek.

Vagy elfogadod ezt és kialakítasz egy elfogadható viszonyt velük, vagy keress másik lányt.

2021. okt. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Érthető, hogy nem akarsz velük találkozni, de ha van mód rá, akkor adni kell még egy esélyt a párod miatt. A párod pedig maximálisan álljon ki melletted, ha úgy viselkednek a szülei, akkor azonnal állítsa őket le.
2021. okt. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell elfogadható viszonyt kialakítani, 5-ös, a semmilyen viszony is elfogadható.
2021. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

"Ja egyik sem ehető"

LoL ez nevetséges hogy ennyire állatok.

2021. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem hosszútávon nem működne a kapcsolat, ha soha nem akarsz találkozni velük. Oké hogy van egy stílusok ezt értem, de amikor a te szüleid voltak ott ebédelni akkor a te barátnőd sem húzta a száját érte. Ha az én párom vélekedne így a családomról már biztosan nem lenne a párom. Elnézést kérnék tőle a szüleim miatt, hogy olyanok amilyenek, de azért kb fél évente egyszer bírjon már ki percet vagy akkor senki ne találkozzon a másiknak a szüleivel. Előbb-utóbb a barátnőd is szóvá fogja tenni.
2021. okt. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%
Mért kéne egy kalap alá venni a két szülőpárt, 9-es, ha tök másképp viselkednek? Egyik normális, a másik bunkó. Annak megfelelő bánásmódban lesz részük.
2021. okt. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!