Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Após és párom és sógorom is...

Após és párom és sógorom is iszik már előre utálom hogy erről szól majd az ünnepek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyossal beszélgettem erről de ő majd beletörődött, sógornak meg nincs barátnője .
2021. dec. 17. 09:59
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
92%

Közöld velük: "Ha van pia, akkor én nem leszek ott!" és ehhez tartsd is magad! Ha előkerül a pálinkás üveg, azonnal felállsz és indulsz haza.

Helyetted nem állhatunk a sarkadra! 🙄

2021. dec. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanez volt nálunk. De mikor felb*szott, akkor én felszolaltam hogy ha ivás van én léptem! Ne félj megszólalni! Helyetted nyílván nem szolhatunk mint írta az 1. Is. Anyosod szép hogy beletorodott mar mivel világ életében ez volt gondolom, így azt várják majd el tőled is hogy te us fogadd el! Szóval minél előbb szólalj fel !
2021. dec. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
90%
Miért vagy együtt egy alkesszal? Gondolom nem most kezdődött a probléma. Ha akkor nem zavart, mikor megismerted, akkor most miért? Vagy ha akkor sem tetszett, akkor miért kezdtél vele? Szállj ki! Keress normális partnert.
2021. dec. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy isznak, egy dolog.

A mennyiség a nem mindegy, és igen, ha egy mértéket meghalad, akkor bizony tényleg hagyd ott őket a fenébe. Akár mindenféle bejelentés nélkül.

2021. dec. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
96%
Ha választana melyikotoket választani? Páleszt vagy téged? Na ez alapján szolalj is fel, vagy szállj ki a kapcsolatból
2021. dec. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 A kérdező kommentje:

Hazaindulni nem tudok mivle nálunk tartjuk meg mert nagyobb a házunk ők meg kis lakásban élnek.

Nem alkesz, csak ilyenkor ünnepekkor elszabadul a dolog.

2021. dec. 17. 10:19
 7/65 anonim ***** válasza:
97%
Remélem gyerek nincs, ne is szülj ilyennek. Nekünk erről szóltak az ünnepek, hogy apám hullarészeg és terrorizál minket. Egy életre elkísérnek az emlékek.
2021. dec. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
38%
Igyál te is.
2021. dec. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
98%
Akkor meg kirakod őket, ennyi.
2021. dec. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:
Van gyerekünk. Nem terrorizálnak semmi ilyen csak nem tudják mi az elég. De milyen vendéglátó lennék ha azt mondom oke fejenként 2 sör aztán lehet menni haza?!
2021. dec. 17. 10:22
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!