Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi időre utaztatok haza a...

Mennyi időre utaztatok haza a családhoz az ünnepek miatt?

Figyelt kérdés

2019. dec. 25. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
1, és az is sok volt.
2019. dec. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
1 nap*
2019. dec. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%

"haza a családhoz"

Velük élsz, csak eddig máshol voltál?

2019. dec. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyik fele ide jött. Fél nap.

Máshova mi mentünk. Pár óra.

De egy egesz életnek tűnt

2019. dec. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Párommal kettesben élünk, 120 km-re (másfél óra) az én családomtól.

Holnap reggel indulunk hozzájuk, és holnapután este jövünk haza. Tehá másfél nap. Holnap lesz a nagy családi összejövetel a nagyszülőknél, holnapután csak a szüleimmel leszünk.

2019. dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, az lemaradt, hogy ha nem lenne párkapcsolatom, akkor szerintem 23-án este indultam volna szüleimhez, és 28-án este jöttem volna vissza.

Jó a viszonyom a családommal.

5 voltam

2019. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi abban a szerencsés helyeztben vagyunk, hogy "közel" lakunk a szülőkhöz (kb. 40 km) és mindenhol van "saját szobánk". Illetve szerencsére nagy családunk van, úgyhogy karácsonykor majdnem 40 emberrel talákozunk(+barátok 30-40 fő, ami a párok miatt ilyen sok), úgyhogy sok szervezést igényel.


dec. 23-tól január 1-ig a mai nap kivételével minden nap valakivel találkozunk. Kétszer ottalvós, egyszer az én szüleimnél egyszer a páromék szüleinél. Plusz már volt két sütisütéses nap is karácsony előtt.

2019. dec. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!