Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Àtmennètek ilyen kapcsolattal...

Àtmennètek ilyen kapcsolattal a párod kedvèèrt?

Figyelt kérdés

Anyossal elvagyok nincs probléma vele.

Viszont a sogornommel nem beszélünk kb 1 éve különböző okok miatt. Hosszú lenne leírni...

Kizartam az életemből őket mert nem akarok velük lenni akik miatt mindig az ideget eszem.

Eddig mindig úgy csináltuk hogy 24en anyoshoz mentünk át vacsora, ajándékozás stb. Ők is ott voltak nyilván.

Most nem tervezek átmenni de a paromon látom hogy rosszul esik neki. Felajánlottam neki a két gyerekkel menjen át a kicsivel meg itthon maradok.

Neki az úgy nem jó.

Felretennetek a haragot vagy nem mennètek?


2021. dec. 19. 10:13
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
89%
Félretenném. Anyósékkal szúrnál ki, meg a pároddal.
2021. dec. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
92%
átmennék a helyedben. sógornőd meg ignoráld. nem miatta mész. és ne hagyd, hogy elrontsa a kedved. a gyerekeidnek boldog karácsony kéne, és ez azon múlik, hogy te hogy érzed magad.
2021. dec. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem menj. Egy évben most az egyszer kibírod őket. Bevallom én sem szeretem ezt a tömörülést, ès én sem szívesen megyek át de elviselem, pár óra az egész és mehetek is haza.

Meg azért ha máskor nem is szerintem karácsonykor illik átmenni.

Annyi lenne a kérdésen hogy nálatok kell egymásnak ilyenkor ajándékot adni, mármint hogy a sógornődéknek.

Mert szerintem az tényleg elég sok hogy a gyerekeknek is ajándék az is sok pénz meg akkor ha jönnek a sógornődék még külön az ő gyerekeinek is vegyünk.

Nekünk eddig így volt mindenki adott mindenkinek de hát ezt nem lehet, mert elég sokan vagyunk mi is

2021. dec. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
94%
Atmennek. Anyós miatt,hadd legyen ott minden unoka,ünnep van. Sógórnőt meg kerüld. Pár órát kibírsz.
2021. dec. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
61%
Én azért nem tudok választ adni, mert nem tudom pontosan milyen konfliktusod van a sógornőddel.
2021. dec. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
40%

Átmennék, bár nehéz gondolom.....akiket nem szeretsz, próbáld úgy látni mint ismeretlen, idegen embereket.

A haragot, sétrődést muszáj tudatosan elengedni, mert a negatív érzelmi töltés a szervezetedben van tárolva, amire tuti semmi szükség.

Szóval magadban bocsáss meg, és legyél kedves, illedelmes.....párod büszke is lesz rád.

2021. dec. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Nem kell nekik ajándékot vinni,az ő részükről van egy keresztfiunk neki szoktunk venni meg anyosnak.

Ketszinuseg, kibeszélés,pletykalas,ő mindig mindent jobban tud mindenkinél.

Tipikusan az az ember akinek a stílusát, viselkedését nem bírom elviselni pedig próbáltam de nem megy.

2021. dec. 19. 10:41
 8/42 anonim ***** válasza:
90%
Átmennék, tudom, nehéz "jó képet" vágni, amikor legszívesebben elkerülnéd őt. Pár órát ki lehet bírni, beszélgess anyósodékkal.
2021. dec. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
82%
Miután pont a lényeget nem írod le, így nem lehet értelmes választ adni. De tipikus cicaharc, akármit csinálsz, nem lesz jó neki, ő akármit csinál nem lesz jó neked. szóval csináld úgy, ahogy neked kényelmes és kész. Osszátok fel anyóst az ünnepekre és ő menjen mindkettőtökhöz és kész. Mondjuk 24. ebéd sógornál, 25. vacsora nálad
2021. dec. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
86%
a férjed esetleg beszélhetne vele arról, hogy nem kéne ezt csinálnia. de egyébként mindegy, nem kell vele foglalkozni. gondolom ártani azért nem tud nektek.
2021. dec. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!