Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elmennétek így karácsonyozni?

Elmennétek így karácsonyozni?

Figyelt kérdés
Párom szülei meghívtak minket karácsonyra, csak azt a PICI dolgot elfelejtette megemlíteni, hogy a volt-feleség, a gyerekei anyja is ott szokott lenni. Ugyanis őt még mindig családtagnak tekintik a szülők, a gyerekek miatt. Velem is barátságosak, egy szavam se lehet, mert kedvesen fogadtak, de mi az, hogy a volt feleség is ott karácsonyozik?? Úgy, hogy már ott vagyok én, az új párja? 3 éve váltak el, és van 2 gyerek onnan. Nagy család, óriási házzal, majdnem 30 fő is össze szokott jönni, szóval nem olyan feltűnő, hogy ott a volt feleség is, de engem zavar. Azt mondják, hogy csak a gyerekek miatt akarják tartani a jó viszonyt, de ezt eddig a kedves párom "elfelejtette" mondani... Totál kiakadtam, tök olyan lesz, minthogyha én csak egy másodrangú valaki lennék ott az exfeleség mellett. Semmi kedvem így menni, de ezen meg a párom akadt ki, hogy akkor nagy balhé lenne miattam. Így meg jó pofát kell vágnom a 25+ fős rokonság előtt, és az exfeleség mellett mosolyognom. Ennél megalázóbb helyzetet nem is tudok. Nem tudom mit csináljak. Ti elmennétek? Vagy ezt a megaláztatást tényleg nem kell eltűrnöm?
2021. dec. 19. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
40%

Nem mennék el.

Legyenek ott csak a gyerekek az apjukkal, a volt feleségnek semmi keresnivalója ott úgy gondolom.

Ha mégis ennyire ragaszkodnak hozzá, hívják el másik nap a gyerekekkel őt is.

2021. dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim ***** válasza:
56%
Nem mennék. Ki tudja a kedves párod még mit felejtett el mondani.
2021. dec. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 anonim ***** válasza:
57%
Azért a pasid is megéri a pénzét, nálam itt lenne vége a bizalomnak, legyen a kölykeivel. Menne közéjük a tököm.
2021. dec. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 anonim ***** válasza:
75%
Intelligens embereknél ez nem okozna problémát. A sógorom és az exfelesege igencsak viharos válás után simán meg volt egymás társaságában a közös családjukkal és az éppen aktuális partnerükkel. A sógor ugyan egy mokkáskanál vízben meg tudta volna folytatni az asszonyt, akivel 20 év és 3 gyerek után váltak el, p,ane amikor az első években a volt szeretnél jelent meg...De mindketten imádják a gyerekeiket, az anyós és az apost, a rokonokat mindkét oldalról, így aztan megoldottak, mint kultúr emberek.
2021. dec. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/95 anonim ***** válasza:
39%

Biztos nem nézném meg hallgatnám végig, ahogy bazsajognak a volt asszonnyal :D

Az meg ha olyan előadja az Én már mindenkit rég ismerek sztorit

2021. dec. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:
36%
Én a helyedben szakítanék a párommal. Nekem így nem kéne ez az egész.
2021. dec. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 anonim ***** válasza:
74%
Na igen, ma ritka kincs az intelligencia, láthatóan itt sincs a többségnek....
2021. dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 anonim ***** válasza:
92%

Kényes téma, de azért valamit ne felejtsünk el:

1- a párod szüleihez mentek, akiknek jogában áll meghívni azt, akit akarnak. Az ő szemszögükből érthető, hogy a volt nej is része a családnak. Ki mondta, hogy neked rivalizálnod kell vele?

2-amikor a párodat elfogadtad, elfogadtad vele azt is, hogy előtted is volt egy élete. A volt nejével életük végéig közös kapocs lesz a gyerek. Tehát ők találkozni, beszélni fognak.

3-ha a párod a volt nejével akarna lenni, nem váltak volna el.


Szóval nyugi.

2021. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 anonim ***** válasza:
32%
Én nem mennék el. Mondjuk eleve nem kezdtem volna olyannal, akinek már van gyereke meg előző házassága, mert akkor tudom, hogy mindig jelen lesz az ex. Bocsi, de ezt te is tudtad jól, hogy a volt feleség is képben lesz, ennek ellenére belementél ebbe a kapcsolatba. Most vagy nyelsz egyet, vagy szakítasz.
2021. dec. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 Savlekotő ***** válasza:
24%
Elváltak egyáltalán mert az ma nem szokás csak szét hordani a magokat mindenfelé.... Mielőtt újat kezdete le kéne zárni a 10 20 adik exeteket..
2021. dec. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!