Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem tetszik ez az új karácsony...

Nem tetszik ez az új karácsonyozás. Elviseljem, vagy vonjam ki magam belőle?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a párommal, és azóta minden karácsony, és az előtte lévő 2-3 hét idegbajban telik. Mindenki rohangál, kapkod, ideges, a karácsonyi ebéd úgy készül, hogy anyós ordít, hogy sose lesz kész, de amúgy senki sem segíthet. Képzelhetitek a többit is.

Nálunk régen a karácsony nyugodt ünnep volt, senki nem kapkodott, nem volt ideges.

Gyomorgörcsöm van már ettől az ünneptől miattuk... Ne menjek többet vagy mit tegyek? Hogy viselitek ezt el?


2019. dec. 26. 19:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
Vége a karácsonynak vége az izgalmaknnak is.
2019. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Szia,én 4 évig bírtam a férjemmel,egyszerűen nem tudott felnőni és kiszakadni ebből az őrületből.Se karácsony,se húsvét,csak a cirkusz.Ráment a házasságom.
2019. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Sajnos máskor is őrület. Anyós igazi mártír típus, feleslegesen.. Sokáig tudok rágódni ilyeneken, konfliktus-kerülő ember vagyok, nem érint túl jól
2019. dec. 26. 19:54
 4/21 Davandaa ***** válasza:
82%
Szia! Erről még nem beszéltél a pároddal? Szerintem mondd el neki, hogy neked ez így nem megy. Ha gyomor görccsel mész akkor inkább ne menj vagy csak egy két órára menj át azt még ki lehet bírni. A karácsonynak nem erről kéne szólnia. Nem értem, hogy az anyós akkor miért nem hagyja hogy segíts ha egyedül sokáig tart neki a főzés.
2019. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem csak pár óráról van szó, hanem ottalvós buliról. Mindenki ott alszik, nincs olyan, hogy mi nem.
2019. dec. 26. 19:56
 6/21 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, és mióta mondogatom ezeket, ő is látja, hogy vannak gondok otthon, de mégis csak a családja, nem akarok gondot neki.
2019. dec. 26. 19:57
 7/21 Davandaa ***** válasza:
86%
Akkor beszéld meg a pároddal hogy te ezt így nem bírod és nem mész. Biztos megérti ha elmondod neki a problémád.
2019. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Akkor még most, amíg frissek az élmények, mondd meg neki, hogy ez volt az utolsó ilyen buli amiben részt vettél. Ha gondolja elmehettek wellness-hétvégézni jövő ilyenkor, vagy éppen elmehetnétek ünnepelni egy nyugodt karácsonyt a te szüleidhez is. Négy évig párod szüleihez jártatok, nekik is jár belőled karácsonykor.
2019. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%
Mi az, hogy nincs olyan, hogy nem? Hogyne lenne. Tán gyámság alatt vagytok mindketten a töketlen férjeddel, hogy nincs saját döntésetek? Nem érdekelnek a megsértődnek típusú kifogások, el se kezd leírni.
2019. dec. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Én megértelek, nekem is elegem van hogy 3 napig rohanunk mert meg kell látogatni a feleségem mind a 70 rokonát, ráadásul babánkkal ez nehézkes. Megmondtam hogy jövőre egy nap egy helyszín.
2019. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!