Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Menjunk így anyosekhoz karacso...

Menjunk így anyosekhoz karacsonyozni? Anyosom, illetve sogorom, ket sogornom is durvan megbantottak, ugy erzem teljesen alaptalanul engem es a paromat is. Termeszetesen ok nem ismerik el, hogy nincs igazuk.

Figyelt kérdés

Sogornom honapokon keresztul etetett mindenfele dolgokkal masik sogornomrol es sogoromrol. Most ugy nez ki semmi nem volt igaz ebbol,(bar az is lehet hogy igen)az egesz csalad elott letagadta, hogy miket mondott, nekem azt irta csak kitalacio volt minden.( ferjem testverenek a csaja)Nekem ez baromi kellemetlen szituaciokat okozott,idegeskedest stb.. Most ferjem csaladja szemeben en vagyok a szalka, sogorom sogornom megharagudtak ram, nem koszonnek stb. sot anyosom ma kerdore vont, hogy en az o gyerekeirol hogy, mondhattam bizonyos dolgokat.Nem allt mellem.....A gyerekek imadjak a nagymamat es anyosom is ragaszkodik hogy menjunk at, de igy en tudom hogy iszonyatosan fogom erezni magam....

Az a masik fele, hogy irto kosz van naluk, leulni alig merek, egy pohar vizet nem tudok elfogadni mert retkes a pohar ez nem vicc. Mondtuk jojjenek at, de nem akarnak. A ferjem nelkulem nem akar menni.. hozzateszem csak anyos es apos lenne ott.


2021. dec. 23. 00:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Hát itt most több dolgot is írtál, ami miatt nem szeretnél menni. Én megértelek. Szerintem nem kötelező. Még azt mondom, hogy egy dolgot elnéz az ember, de így.. Ez sok. Ha kellemetlenül éreznéd magad, akkor ne menjetek.
2021. dec. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%
Esetleg, ha ők pl szent este mennek, ti menjetek másnap vagy fordítva.
2021. dec. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Hát, így én nem mennék. Egy percig sem akarnám kellemetlenül érezni magam, mi értelme lenne? A férjed menjen el a gyerekekkel.
2021. dec. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

Elmennék.

És megmutatnám miket írt nekem a sógornő.

2021. dec. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Vagy nem mennek vagy megmutatnam en is miket irkalt a sogorno bar ha nem akarnak neked hinni akkor ugysem fognak

Masik meg az hogy utana megint allna a bal mert megmutattad de mondjuk az se jo hogy azt hiszik te kavartal es legyen mar jogod magad tisztazni.Ferjed tudja az igazat szoval ugyis melled fog allni

2021. dec. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Tehát felultel egy pletykának, tények nélkül és csodálkozol, hogy haragszanak rád. Egy bocsanatketessel el lehetne intézni.
2021. dec. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Senki gond, mutasd meg nekik, mit írt.

(Vajon mi lesz a kifogásod erre?)

2021. dec. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Te tényleg nem érted, mi a baj azzal, hogy hallottál valamit, amit ész nélkül továbbadtál???
2021. dec. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
17%
Te biztos nő vagy.
2021. dec. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Én is ki lennék akadva, ha a családom pletykálna rólam teljesen hazug dolgokat. Sógorod és sógornőd is jogosan mérges rád.
2021. dec. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!