Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez normális? Így természetes?

Ez normális? Így természetes?

Figyelt kérdés
Három éve költöztünk össze párommal. Azóta már házasok vagyunk van egy 3 honapos kislányunk. Anyósnál vagyunk itt van egy 1 szoba, konyha, fürdőszoba, kamra. Külön van minden óra,kivéve a víz. A gyerek szűletése előtt 40e fizettünk plusz az itteni számlát. Most egy ideje a gyerekre hivatkozva 20e fizetünk. Férjemnek van egy testvére aki Anyósnál lakik nem támogatja semmivel illetve néha ad 2-5e de azt hétvégén vissza kéri! Folyamatosan minket piszkál hogy kevés a pénz, meg hogy sokat mosok a gyerek miatt! Neki nem támogatni kéne minket? Ami még ront a helyzeten, hogy zúgivó!(gyereket nem hagyom itthon vele, sokszor alig áll a lábán) Vélemény? Én vagyok túl érzékeny?
2014. okt. 8. 08:22
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nem kellene támogatnia titeket. A gyereket ti vállaltátok, így a ti felelősségetek, hogy anyagilag megfelelően eltartsátok a családotokat.
2014. okt. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
17%
Nálunk is ez a probléma!A tesóm semmibe nem ad pénzt.Élősködik rajtunk,az összes fizetését elteszi.
2014. okt. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Nem pénzügyi támogatásra gondolom! Hanem arra, hogy ne várja el tőlük, hogy Ő dolgait is fizessük.
2014. okt. 8. 08:29
 4/42 anonim ***** válasza:
94%
Nem kéne támogatni Titeket. Örülj neki, hogy 40 helyett csak húszezer forintot kell fizetnetek. A vizet meg biztosan lehet arányosítani. A gyerek megszületése előtti és a mostani vízszámla közötti különbséget Ti használjátok, hiszen a gyerekre mindennap mosni kell. Férjed hogy áll kérdéshez? A zugivást nem tudjátok befolyásolni, egyéb téren meg kellene egyeznetek, mert mindig szemrehányást hallgatni hosszú távon nem vezet jóra. Sok sikert.
2014. okt. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
83%

Nem jogos az sem, hogy a gyerek miatt kevesebbet fizettek, mivel többet mosol például.

Egyébként NEM kell senkinek sem támogatnia titeket, nektek kell megoldani a saját életeteket.

2014. okt. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

miért kéne benneteket támogatnia?

az anyagiakat nem pontosan értem

tehát fizetitek a saját resziteket,kivéve a víz,mert az közös,és arra adtok 20 ezret?én minden nap mosok,két havonta 5 ezer a víz számlánk.ha ez nálatok is így van kb,akkor 15 a lakbér?ezt kevesli?

gondolom a kaja külön van

2014. okt. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
68%
sajnos sok ilyen történetet ismerek. anyosom csak a lányát támogatja, a másik két gyerekék nem. Pedig pont azt támogatja akinek a legkevésbé lenne rá szüksége. ebből megy is a vita rendesen. tedd túl magad
2014. okt. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
93%
Ez kérdés? Költözzetek el! Egyértelmü, hogy az anyós szívesen fedeztetné veletek a férjed testvérének kiadásait plusz az ö zugivását. Különben sem bíznék egy alkeszban.
2014. okt. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
83%

Én csak azt nem értem,hogy miért kellene az anyósnak támogatni Titeket...

Inkább örülj neki,hogy a “gyerekre hivatkozva“ felére csökkent a rezsitek.

2014. okt. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Férjem szomorú és mérges a testvére miatt! A haverokkal sokat lógnak itt, megy a haverok buli fanta sörözés! Szomorú hogy eltapsolja a pénzt tesója! Mérges mert ha annak a pénztnek a negyedével beszálna már jobb lenne anyosnak!
2014. okt. 8. 08:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!