Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki mit tenne? Szülinapi ebéd...

Ki mit tenne? Szülinapi ebéd lesz, és csak a férjem hívták meg rá, minket nem, természetesen a férjem nem megy, de mindennap elmondják neki . Komolyan mondom milyen nagyszülő az ilyen? Ti férjetek mit csinálna hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

2018. dec. 14. 09:23
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%
Hogy zajlott ez a meghívás? "Drága kicsi fiam, gyere el szülinapi ebédre kiskedden, de az asszonyt és a gyereket ne hozd!" Vagy így: "Drága kicsi fiam, várunk ebédre kiskedden!" Egyértelműen közölték, hogy csak ő menjen?
2018. dec. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Persze, egyértelműen közölték.. :(
2018. dec. 14. 09:32
 3/34 anonim ***** válasza:
92%
Az enyém közölné, hogy "anyuka, elfelejtetted a feleségemet meg a gyerekünket" aztán egyértelműen lemondana a meghívást. Ha ezek után még mondogatnak neki, akkor valószínűleg nem venné fel a telefont és nem menne hozzajuk
2018. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
88%
Akkor a férjnek kéne közölnie az okot, amiért nem fog elmenni, ne is várják!
2018. dec. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%

Nekem párom már akkor és ott elküldte volna a búsba az anyját mikor megtörtént az egyszemélyes meghivás.

Szerintem is mondd neki közölje drága anyukával miért nem megy.

2018. dec. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszaitok! És nem tudtok olyan megoldást ,ami az anyósnak visszavágás lenne ? Mondjuk ha mindannyian megjelennénk a semmiből?
2018. dec. 14. 09:50
 7/34 anonim ***** válasza:
93%

MEgint egy csodás kérdés ahol nem tudunk semmit az előzményekről.


10 éve utáljátok egymást, és az utolsó karácsonyi vacsoránál rántotthússal pofoztátok egymást fejhangú sivítozás közben? Beolvastál az anyósnak amikor 25. alkalommal mondta el, hogy a gyereknek hogy kéne viselkednie, és te meguntad az okoskodását? Egyszerűen rosszindulatú a kezdetektől, egy fafejű vénasszony?


Abból amit leírtál nem jön le semmi, csak nem hívtak meg valahova. Amiket írtak azok jó dolgok, tőlünk se menne el senki. De valami oka csak van, és nem teljesen mindegy hogy mi indította ezt el.

2018. dec. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Oka nincs ,nem rég óta vagyunk házasok, én nem tettem semmi olyat ,amivel bántottam volna, max annyit hogy a fia már nem kisfiú ,hanem apa....
2018. dec. 14. 09:57
 9/34 A kérdező kommentje:
ÉS már nem anyuci az első neki
2018. dec. 14. 09:57
 10/34 anonim ***** válasza:
90%

Egyszerűen ne menjetek el.

Ne akarj "visszavágni", azzal te is lesüllyedsz erre a dedós szintre.

2018. dec. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!