Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Gáz hogy én így állok ehhez?

Gáz hogy én így állok ehhez?

Figyelt kérdés
Igazi anya kicsi fia férjem lett sajnos. Egy nap 10-20x beszélnek telefonon. Párom azt akarta egyik nap hogy az ő anyja meg az enyém is jöjjön ikeába venni a babának cuccokat. Azonnal hárítottam ezt az ötletet mivel az exei anyjukkal nem bánt és beszélt szépen a párom anyja. Kioktatta, megalázta ilyesmi. Naaa ezt én nem fogom megengedni illetve teret sem adok ennek. Gáz ha azt akarom hogy ne igazán találkozzanak az anyósok?
2021. dec. 28. 11:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Anyosok rendezzék le egymás között.
2021. dec. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nem volt vitájuk még sosem mert nem engedem hogy találkozzanak.
2021. dec. 28. 11:24
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom anyad felnőtt nő, képes megvedeni magát, ha kell. Hülyeség, amit csinalsz
2021. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
Gáz.
2021. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%

gáz, mivel nem történt semmi.

adj nekik esélyt, és bízd rá édesanyádra a döntést, hogy szimpatikus volt-e neki anyósod viselkedése vagy sem. ha nem, akkor legfeljebb máskor nem csinálnak közös programot.

2021. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Édesanyám egy légynek sem tudó ártani ember. Sosem bátott meg senkit sem mindenki szereti. Kicsit gyámoltalan. A hallásával van gond hord készüléket. De sok sértést nem hall meg mondjuk ez lehet elöny is de féltem őt.
2021. dec. 28. 11:43
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
A két anyuka keresheti egymást, felnőtt emberek. A férjed anyja bandázni akar a tiéddel, a célját innen nem tudjuk, de anyukád elküldheti, ha akarja. Inkább bízd anyukádra. Egyszer fussanak össze, akkor felmérik egymást és eldönthetik, hogy megismétlik-e. De nem a vásárlást választanám első programnak, tuti pénztárca méregetés lenne a vége. Gyorsan kiderül, hogy passzolnak-e és akkor már lesz alapod nemet mondani.
2021. dec. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, te vagy gáz, hogy felnőtt embereknek nem engeded, hogy találkozzanak.

Elmondhatod anyukádnak, hogy nem tartod jó ötletnek a találkozást. Elmondhatod a férjednek, hogy nem akarod, hogy ők együtt menjenek vásárolni (szerintem is rossz ötlet). Egyet nem tehetsz: nem tilthatod meg, hogy a szüleitek találkozzanak.

2021. dec. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
67%
Ketyegsz is néha? Eszed meg van hozzá. Majd engedélyt kér tőled anyád, vagy anyósod, hogy mikor kivel találkozhat. Buta nő.
2021. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
32%

nekem ilyen apám van.. 54 éves ... 100 szor töbet beszél az anyával mint velünk -.- de mikor én keresem fel őt.. jaj hát dolgom van.. most vett egy rohadt drága ajcsit.. de az apa dolgokat ezzel rohadtul nem pótolja xd

20/f

2021. dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!