Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós folyton kioktat meg a...

Anyós folyton kioktat meg a nyakunkra ülnek bármit csinálunk , nehéz ügy hogy oldjuk meg?!

Figyelt kérdés

Konfliktus. Párom szüleivel élünk. Nem konkrétan anyós és após de egyszerűség kedvéért nevezzük îgy. este pl munka után ketten bemennénk a szobába kicsit együtt lenni, beszelgetni stb. Ők 10 perc se telik el, jönnek utánunk. És párom mellé odaül az anyukaja meg az apja szembe a fotelbe. Miért nem hagynak kettesben lenni? Mikor szóltam kioktatást kaptam érte pedig tisztelettudóan fejeztem ki magam.

Meg olyan dolgok: főztem xy kaját , és az anyja nekem állt , hogy ez megy ki a kutyànak mert ők nem így szokták. Azért mert másképp szokták még lehet, hogy finom ( az volt ) és nem a kutyának kell adni amit drágán megvettem megfőztem akkor miért én vagyok a rossz?Párom szerint ne foglalkozzak vele. Meg amikor ő is szól neki valamiert akkor az anyja: jó kisfiam jólvan…. Majd másnap ugyanúgy mintha mi sem történt volna azt csinálja .

Kérlek adjatok tanácsot.


2021. dec. 30. 14:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
97%
A paroddal beszelj! Tedd szamara egyertelmuve, hogy ez neked nem palya!
2021. dec. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
93%
Csak a saját fegyverukkel lehet pl bejönnek szoltok hogy mama papa éppen dugni akartunk szóval ha nem akarják nézzni vagy beszállni menjenek ki. A másikra meg ha ő főz valamit te is akard a kutyának adni belekostolsz és közlod te is hogy megy a kutyának (amúgy amíg ott laksz náluk ez van el kell vislened )
2021. dec. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
98%
Nem fog tetszeni amit írok, de külön kell költözni.
2021. dec. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
97%
Költözzetek külön és nincs probléma. Vagy a te szüleidhez, és ràjösz, hogy egyik szülővel sem olyan mintha a te hàzad, te èleted lenne.
2021. dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
97%
Hány évesek vagytok? Nincs az a pénz, amiért én szülőkhöz költöznék, főleg ha kicsi a lakás. Egymás agyára mentek, mert más az életfelfogásotok, életritmusotok, stb. Inkább albérlet, mint szülőkhöz.
2021. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 A kérdező kommentje:

Párom már szólt neki, de épp ekkor az van amit írtam helyesel, jó kisfiam. De másnap ugyanazt csinálja ami miatt szólva lett neki.



Külön költözni csak akkor tudnánk, ha párom nekik nem adna pénzt haza, mert két helyre fizetni nem tud. Anyósék is rá.sznának mert nem jönnének ki sok a rezsi így télen. Én meg abban nem mennék bele, hogy én tartsam el pàrom de közben ő ugyanúgy az anyjáékat pénzelje.

2021. dec. 30. 14:20
 7/86 anonim ***** válasza:
88%
Ne éljetek a nyakukon.
2021. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 A kérdező kommentje:

4 Nekem csak anyukám él, szívesen látna minket de a munkahely mindkettőnknek messze lenne onnan.


5 Albérlet nem megoldható , amiatt amit írtam. Nem fér bele , hogy őket is támogassa plusz a költségek fele. Én pedig eltartani nem fogom azért, hogy ő hazaadja a fizetést.

2021. dec. 30. 14:22
 9/86 anonim ***** válasza:
94%
Ha vissza vágsz,akkor egyértelmű hogy még jobban rátok fognak szálni,mert úgy e bosszú bosszút szül.semmi jó nem fog abból ki sűlni. Azért is csinálhatják,hogy el menjetek onnan, és hogy békén hagyjátok őket. Költözzetek el ha van rá lehetőségek ,ha nem sajnos viseletek kell
2021. dec. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 A kérdező kommentje:
7 Ők szívnàk meg a legjobban mert ketten nem tudnàk télen fizetni a rezsit. Párom emiatt aggódik és így ráveszik bàrmire….
2021. dec. 30. 14:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!