Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan reagáljak arra,hogy...

Hogyan reagáljak arra,hogy anyósom és apósom beleszól a dolgokba?

Figyelt kérdés

Azt érzem folyamatosan,hogy kifogást vagy féltékenyek a szülei,hogy otthon legyen inkább,mint nálam, pl eljön pénteken,de másnap délre vigyem haza,mert tanulnia meg segítenie kell meg ilyenek,erre mondja a barátnő hogy semmit se csinál,tök semlegesen beszélget vele anyukája és ő sem érti ezt,meg sír

Egy ideje együtt voltunk mikor volt egy szakítás sajnos,akkor volt neki egy rossz kapcsolata,de ott nem szóltak bele,sőt még aztmondták nyeljen kicsit, holott tudták gáz van és nem kicsit..Vége lett. Tökre örültek állítólag mikor,tudták mi újra együtt,mert én legalább oda figyelek rá, normális vagyok stb stb.

De egyszerűen azóta folyamatosan hogy mit csináljon mikorra vigyem haza.

Anyukája elvált van párja,de ott nem az igazi a kapcsolatuk

És ezt nem értem,hogy a lányának se legyen akkor jó? Nem tiszta ez valahogy. Külön házba nem tudunk költözni sajna,nálunk annyival jobb,hogy iker családi elég nagy,itt külön van kb azért minden

Szivem szerint be olvasnék nagyon,úgy vagyok vele letojom,aztán max meg utálnak és akkor lesz indok rá

Itthon a körülmények meg normálisak


2022. jan. 8. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Jajj ez nem beleszòlás még. Látnád az enyémeket. Az sem mindegy hogy mit eszünk, pedig egészséges, nem bolti dolgok. Sorolhatnám még. Csak idáig ne juss. Hozzáteszem együtt élünk évek óta.
2022. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De amúgy ez is van,mondjuk az csak náluk,mi lesz az ebéd,mindegy ki szereti ki nem
2022. jan. 8. 19:03
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Inkább tippelnék a háttérben arra, hogy 1x már együtt voltatok és nem működött. Esetleg ha nehéz volt az elválás a lány részéről.. Sokkal inkább állhat túl féltés, és hiába az ismeret - ellenszenv.
2022. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nálunk minden rendben volt hála,nehezen is ment a külön válásunk a részéről,ő akart szakítani pedig. Én inkább édes anyja oldaláról érzem azt,ha neki nem volt boldog élete,akkor picit szenvedjen ő is. Meg is jegyezte egyszer,hogy a jóbol is megárt a sok(k)?!. Szülő helyében én örülnék,hogy a lánya jó helyen van,szüleim is szeretik őt,meg segítik
2022. jan. 8. 19:48
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Ezt magyarul is le lehetett volna írni. Ha úgy beszélsz, ahogy írsz, akkor nem csoda, hogy bajuk van veled.
2022. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy katyvasz az egész. Most akkor nem élsz együtt a feleségeddel, vagy mi?
2022. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Sehogy sem kell reagálni, akkor egy idö után nems zolnak bele.
2022. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Úgy tűnik ebből a katyvaszból, hogy amikor otthagyott a nőd és egy ideig egy másik faszi dugványozta, az a kapcsolat jobban tetszett az anyóséknak.

Amikor viszont arra a pasira is ráunt és -jobb híján- visszament hozzád, csalódottak lettek a szülei, hogy már ismét veled kavar, pedig abban a hitben voltak, hogy végleg megszabadultak már tőled.

Azt várják, hogy felbukkanjon egy újabb pasas aki majd elszereti tőled.

Erre minden esély meg is van hiszen mint írtad még tanul a lány, ergo még előtte az élet...

2022. jan. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Na, valahogyan megértem, hogy nem kedvelnek.


Én is a falra másznék az ilyen buta embertől, mertha így kommunikálsz, ahogy írsz... na, no comment.

2022. jan. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Már azt hittem én hülyülök, mert alig lehetett megérteni mi a fenét akarsz...

De a lényeg, amit sikerült kihámoznom a katyvaszból és előttem is leírták:

Buta vagy, mint a şeģģ és alig várják, hogy újra az előző pali kezelje a lányukat.

A csaj meg jobb híján veled éri be.

2022. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!