Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem látja a párom, hogy...

Miért nem látja a párom, hogy az anyja bele avatkozik az életünkbe?

Figyelt kérdés

23 éves a párom, lassan már 4 éve vagyunk együtt és kezdetektől fogva ez volt, bár mivel ugyan annyi idősek vagyunk, az elején még nem tűnt fel (vagy csak normálisnak gondoltam a korunk miatt, bár az "Édesem, alaposan mosd majd meg a fütyikédet"- már akkor is fura volt)...

Viszont már 2 éve külön élünk, önfenntartók vagyunk, mindent meg tudunk oldani a saját életünkben. Mégis "kötelezőnek" érzi a kedves anyuci, hogy mindenbe bele üsse az orrát, kéretlenül adjon életvezetési/párkapcsolati/intim/egészségügyi tanácsokat. Egyszóval segíteni akar az élet minden területén. Hivogatja a páromat, aki imádja az anyukáját és mindig felveszi neki a telefont/mindent elmond neki. Volt közöttünk egy mosolyszünet részben e miatt is, amikor anyuci megmutathatta, hogy milyen jó anyuka. (Rövid kitekintő: a mosolyszünet egy hónapig tartott, én haza is költöztem, de ezt az időszakot véglegesnek tekintette az anyós és még új lepedőket is vett a kisfiának, nehogy eszébe jussak ha valakivel kalandozni akarna, pedig nem is ilyen a fia...főzött/mosott/takarított rá... Csak nehogy érezze hiányomat vagy saját magát kelljen ellátnia legalább egy hónapig...) Volt egy gáz sztori: egyszer mikor felszaladt hozzánk, hozott valamit, és elköszönéskor nyomott egy hatalmas cuppanóst a párom arcára, majd később mikor én adtam neki, akkor éppen a kedves mama szájfényét nyalhattam le a kedvesem arcáról... Miniszoknya van jár, alig eszik, hogy sovány maradjon és egyből érezteti, ha valaki szerinte nőként nem képviseli az elvárt színvonalat...nem merek melegítőben lenni előtte, pedig egy csinos, magabiztos lánynak vallom magam. Vissza terve a problémákra: mindig simogatja, az izmait fogdossa, ölelgeti és ha ezt szóvá teszem a páromnak, hogy ez engem zavar, akkor megharagszik mert szerinte én rosszindulatú vagyok és sajnálom tőle az anyai szeretetet. Szerintem még nem normális dolgokhoz van hozzá szokva és egy párkapcsolatban élő fiatal férfinak ezt már éreznie kellene. Az is fura, hogy mindig "Életem"-nek, "Édesem"-nek, "Egyetlenem"-nek becézgeti, de a bátyját nem babusgatja ennyire. Előadja a butuskát, mindenen elérzékenyül, azt tetti, hogy kis elveszett Bambi, közben még egy igazi manipulátor...

Egy szó mint száz, nem tudom mit kellene tennem, mert már az idegeimen táncol a nő. Mit tegyek? Nem akarom hogy rámenjen a kapcsolatunk...



2022. febr. 15. 22:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Kamu! Nincs olyan nő aki erre a mondatra, hogy "Édesem, alaposan mosd majd meg a fütyikédet" még 4 évet maradna :D
2022. febr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

Màr rég ráment ez a kapcsolatnak nevezett foshalmaz. Anyuci pici fia volt a legjobb az összes közül gondolom.

Ráadásul utál is a mama szóval ez nem lesz jobb.

Javaslom anyuci pici fiát cseréld le egy normális férfira.

2022. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nyáron hangzott el ez a mondat, egy városi strandon voltunk és készültünk zuhanyozni az egész napos medencézés után...na meg azért 19 évesen még én sem vallottam magam nőnek:/ de persze nem akarom menteni a szitut, jól esik az együttérzés!:)
2022. febr. 15. 22:31
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Már hiányerzrtem volt, hogy ma nem lesz anyucipicifia kérdés...😂😂😂
2022. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
#1: 👍👍👍😂
2022. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Pontosan tudod te, mit kell tenned. Ez jobb soha nem lesz. 23 éves vagy, nagyon nagyon fiatal. Hidd el van olyan pasi aki le tud válni anyutól és nem kell mellette házicselédnek és anyapótlónak lenned.
2022. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem őt, és mellettem maximálisan helytáll, nem érzem hogy a kisfiam lenne, mindenben társ és egyenrangú fél. Viszont ha felbukkan az anyuci, akkor mint egy időutazás...
2022. febr. 15. 22:39
 8/25 anonim ***** válasza:
91%

Nem a teckisfiad hanem az anyjáé! Örökre.

Ha füttyent az anyja, ugrani fog. Mindig ő lesz az első számú nő az életében...

2022. febr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
Istenem, te nem látod a fától az erdőt! Már bőven ráment a kapcsolatotok! Ha mindenben társ és egyenrangú fél lenne, akkor ez a kérdés nem létezne. Egyenrangú fél? Dehogy! Csak az anyjától fél! Most menekülj, mert minden perc, amíg vele maradsz, az életedből veszteség! Ha erre 10 év múlva jössz rá, már nem találsz partnert, mert kiöregedsz!
2022. febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%
Most még van lehetőséged lelépni. Ha 4 év alatt nem tudott leszakadni az anyjáról soha nem fog. Addig lépj le amíg nem csinál úgy fel, hogy lesz belőle gyereked, mert utána nehezebben találsz normális párt. Amint lesz gyerek még rosszabb lesz. Most lépj le amíg nem késő 23 évesen még simán találsz normális pasit. Ez nem normális. Dőleg nem mert 4 év alatt nem volt képes az anyjáról leszakadni.
2022. febr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!