Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan tudnám kezelni, hogy a...

Hogyan tudnám kezelni, hogy a párom anyja folyamatosan utálkozik velem szemben?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a párommal, és fél éve oda is költözött hozzánk, mert az anyjának a párja folyamatosan lehúzta anyagilag, állandóan szekálta és a szüleim felajánlották neki, hogy nyugodtan jöjjön ide, ha ott rossz neki, mi nagyon jól megvagyunk ketten, viszont az anyja azóta utálkozik velem amióta először meglátott.

Folyamatosan manipulálja a párom, hogy keressen mást stb.

Amikor rájött hogyha nyiltan utál azzal csak azt éri el, hogy a fiával veszekszik volt egy olyan időszak, amikor úgy tett mintha nagyon imádna, (azon a helyen vállaltam diákmunkát ahol ő is dolgozik) de közben is próbált szúrkálni, hogy egyszerű vagyok, mást képzelt el a fia mellé, öltözzek így meg úgy sminkeljek stb.

Nem egyszer mondta hogyha összeveszek a párommal dobáljam ki a cuccát és küldjem haza, de ezt úgy mondta mintha jó szándék vezérelné (persze én sosem küldeném el, főként nem egy kis vita miatt) miután abbahagytam ott a munkát, és szeptembertől megint suliztam, ment hozzájuk sokszor a párom nélkülem, akkor örökké én voltam a téma, hogy neki nem tetszem külsőre tőlem szebb lányt képzelt el, hogy mindig engem visz mindenhova őt sose, ha meglátja hogy megyünk valahova napokig bunkó a párommal, és ez fáj.. nem tudom hogyan kezeljem..

Igyekszem gondoskodni a fiáról ahogy tőlem telik, segítek neki hogy tudjon önálló döntéseket hozni, és nagyon nagyon szeretem, és ő is engem, de az anyjának az a baja, hogy nem vagyok az a tipikus vásárolgatós nagyon csajos csaj akit ő elképzelt, és egyáltalán nem tudom mit tehetnék. Tudnátok segíteni? A válaszokat előre is köszönöm.



2021. dec. 28. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
amikor legközelebb átjön hozzátok, el kell dugni a cipőjét, abból majd tanul.
2021. dec. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem tehetsz semmit, ha 20 éve éltek boldog házasságban a 3 csodálatos gyereketekkel akkor is csak egy ribi leszel a szemében aki nem elég jó a fiához. Nem fog változni semmi. Csökkentsd a minimumra az érintkezést.
2021. dec. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Az én páromat is próbálja manipulálni bár egyéb dolgok miatt, de a párom leállítja, mikor telefonálnak akkor is meg mondja neki és kezd vissza venni. Szóval próbáld meg beszélni pároddal, mert az ő anyja, ezzel neki kellene tennie valamit. A te szavadra a nő úgy sem fog adni.
2021. dec. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, beszélt is vele, annyit ért el vele hogy nem állt vele szóba az anyja.. a párom nagyon szereti, én pedig nem akarom egymás ellen uszítani őket, csak elég unalmas ez
2021. dec. 28. 13:54
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Ignoráld, ha nem r el vele semmit amjd megunja.
2021. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem az a baja hogy nem vagy csajos csaj és nem vásárolgatsz. Nyugi, akkor az lenne hogy minek költesz ennyit ezekre. 😀
2021. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Mamát pszichológushoz kéne küldeni.
2022. jan. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Alapvetően az anyukának szerintem nem személyesen veled van baja, hanem a fia párjával. Ilyen szempontból tök mindegy neki ki az.

Ha jól értem mielőtt összejöttetek volna sem jöttek ki valami jól, pláne most hogy neked hála elköltözött, anyuka szempontjából nincs kit lehúzni. Sajnos az ilyen rossz indulatú emberekkel nincs mit kezdeni. Nem személyesen veled van baja vagy azzal, hogy nem vagy plázalicsa (ahogyan felettem is írták ha még az lennél az lenne a baj) hanem azzal, hogy a fia életébenett egy nő, aki fontosabb nála ezért már nem élősködhet rajta korlátlanul kedvére. Ha szeretitek egymást, költözzetek össze anyós pajátst meg ha rosszalkodik nem engedték be és nem veszitek fel a telefonjait. Abból majd tanul. Nem beszél veletek ha besértődik? Én a hejetekben megköszönném, hogy megkímél magától. Veletek tesz ezzel jót.

2022. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!