Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a Baj az Anyóssal?

Mi a Baj az Anyóssal?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kérdésem van.

Mit teszek rosszul?


33.éves a Nagyfiam. 32 a Kismenyecském. 2 éves múlt az Unokám.

Igyexem mindig jót tenni, adni, segíteni, vigyázni.Erőmön túl is.De Mindig lelkesen, és nagy szeretettel.


Nem beszélek bele szinte semmibe, ha néha mégis, előre jelzem hogy segítő szándékkal teszem mert ha volt hasonló problémám,de nem várom el hogy...


Ha szólnak, mert beteg, mindig vigyázok az Unokámra, aki kétség kívül nagyon szeret ...ha nem beteg akkor is bármikor, Óriási Barátok vagyunk, mindent együtt tanulunk.🥰

Mikor itt van, utána otthon mindig azt mondja a Nagyfiam, hogy mennyire nyugodtan érkezik mindig haza.🥰


Kismenyem csak az Anyukájának szervez Játszóházas, Kiállításos programot az Unokával, vagy bármilyen programot, velem soha sem...


Hozzám kizárólag betegen, vagy ha mennének valahova érkezik az Unoka, ami jó, bízik bennem! de...


A Fiam szeret,de mi lehet a Kismenyecskémel...

a Kismenyem is folyton csak dícsérem, komolyan büszke vagyok rá, mégsem vagyok jó...

Ők diplomás család.

Mi nem.

Ami nem jelenti hogy buta lennék, de dolgoznom kellett inkább a gyerekek miatt.


...5 napja a saját Fiam azt mondta, 3 diplomájuk van kettőjüknek, mert próbáltam elmagyarázni, hogyan kell tisztán tartani a mosógépet mert kiütéses volt az Unoka.

De van amikor szólni kell...


No, ez a 3 diploma szíven ütött, mert én diploma nélkül neveltem fel a most Diplomás gyerekem, és a párja családjában csak ez az etalon....

Más emberi értékek léteznek?

Mitől lehetek rossz Anyós, mindennél többet már nem tudok adni nekik....

Mi a baj velem?


Azt érzékelem, hogy a lelkem kiteszem sütök főzök gondoskodok, de csak 1 percig tart az a mosoly....bármit is teszek.


...csak akkor kellek, amikor baj, vagy gond van. Ami jó, mert bíznak bennem, de, mi a baj?


Hogy vagyok, egyebek, nincs,

Nem értem.

Komolyan szépen írtam le.


Keresem a hibát, de, nem találom.


"1Anyós", mert tutti van még ilyen Anyós.



2022. febr. 17. 22:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%
Fu de rossz kamu… komolyan ennyire hülyének nézed a mai 50-es korosztályt? Nem elmebetegek. Találj ki valami jobbat, mert ez szánalom.
2022. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%

De miért nem a fiadat kérdezed meg, miért nem szervez programokat veled meg az unokával?


Valahol megértelek, mert azt gondolom, ha alapvetően normális az anyós, az anyukának kellene őt is jobban bevonni a gyerek életébe, mert ő van vele többet, de ettől függetlenül a fiadnak is eszébe juthatna a dolog.

2022. febr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%

Megmondom min csúszott el ez a kamu:

Akinek 33 éves nagyfia van, az még az iskolában tanult írni, az hétszentség, hogy nem írja a főneveket nagybetűvel. Kismenyecském, Nagyfiam. Ez egy kétbites félanalfabéta retardált aki a Yutubon végezte az általános iskolát.


Aki 16 évesnél idősebb, az nem írja le, hogy igyeXem.


Húzzál aludni!

2022. febr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Ha ez nekem szólt, akkor, nem!

Ez van, és nem értem.

Mindenhol utána olvastam, nincs logikus magyarázat!


Komolyan nem értem.

Én ilyen vagyok, ne vond kétségbe a szavaim, köszönöm szépen.

De ha van logikus gondolatod,szívesen fogadom.

2022. febr. 17. 22:22
 5/28 anonim ***** válasza:
86%

Nem bántásból irom de borzasztó nekem olvasni, hogy nagyfiam és kismenyem, kismenyecském. Ez nekem olyan degradáló. Lehet hogy nem annak szánod. Akkor ezek szerint több fiad van ha nagy. Ez oké. De mitől kismenyecskéd? Engem sértene ha így hívna az anyósom.

Azt sem értem miért kell elmondani hogy tisztítsa a mosógépet. Kérdezték? Ennyire hülyének nézed őket? Kiütést a gyerek bármitől kaphat.

Szerintem te beleszólsz mindenbe, ezért nem csíp a menyed. Játszóházba te is mehetsz kettesben az unokával.

Ne légy féltékeny az anya-lánya programokra. Én is szervezek anyukàmmal, hiába van anyósom, anya csak egy van, ne legyél erre féltékeny. Attól még szerethetem az anyóst. De egy anya-lánya kapcsolat teljesen más.

Ha programot akarsz akkor azt a fiaddal tedd.

2022. febr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

...folyton dolgozik , vagy a Családjával törődik.

Nen szeretném zavarni, túlterhelt.

Rossz gondolat volt ide írnom.

2022. febr. 17. 22:40
 7/28 anonim ***** válasza:
85%
Kismenyecském? És csodálkozol, hogy nem viszik oda a gyereket?
2022. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%
Esti mese...😂
2022. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%
3. És nem írja x-szel az igyexem-et....
2022. febr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Nos, köszönöm a komoly válaszokat.


Volt ami segített elgondolkodni, lehet tudok mit javítani a kapcsolaton.

2022. febr. 17. 22:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!