Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek,ha utaljuk egymast?

Mit tegyek,ha utaljuk egymast?

Figyelt kérdés
Van egy ferjem. 5eve vagyunk egyutt es van egy 10honapos kisfiunk. Nem hibatlan az eletunk. A ferjemet ugy neveltek,hogy barmikor barmit megtehet nincs kovetkezmenye. Volt egy nagyon rossz idoszakunk. Megcsalas,hazudozas,videki munka. Lebukott hogy interneten ismerkedik. Szakitottunk. Majd ugy dontottunk csak egyutt akarjuk folytatni. Belevagtunk a gyerektemaba. Minden szuper volt… de jott a csaladja. “Ne csodalkozz,hogy megvagy csalva” “Nem engeded el a kocsmaba megis erdemled” (A kocsmaban a sogorom dolgozik..) “Nem birom elviselni,hogy ti mindig vitaztok,szegeny kisfiam kidolgozza a belet neked csak csendben kellene maradnod” Megjegyzem eleg jo penzt kapok a gyermekem utan,mert elotte a lelkemet is kihajtottam. Anyos evek ota munkanelkuli ,a ferje es a fiai tartjak el. Mindig sir a szaja,hogy a ferje ket kisgyerek mellett is megcsalta,kocsmaba jart es hogy elakar koltozni. De eladtak egy hazat igy aposnak lett egy csomo penze igy azota nem hallom hogy koltozni akarna. Anyos nem mozdul ki,meg a boltig se megy el. Es olyan erzesem van,mintha ezt az eletet kivanna nekem. Anyagilag fuggetlen vagyok es ezen nemis szeretnek valtoztatni. De a napokban osszevesztunk. Sajnos a szomszedban lakunk. Ha mi a ferjemmel veszekszunk anyos hallgatozik. Es az egesz csaladja bant,hogy en miert nem engedem el ezt a fiut mindenhova,had jarjon bulizni szorakozni. Egyedul nevelem a kisfiam , 0 segitseggel vagyis csak az apukaja segit nekem. Nyilvan jol esik,ha itthon van. Egy par honapja elakartam koltozni,azt is hallgatom,mert feltettem egy hirdetest az internetre es en ezzel allitolag kiteregettem a szennyest. Sokat vitazunk,de valamiert csak egyutt kepzeljuk el a jovonket. Viszont most betelt a pohar. Anyostol a viz kiver es megis mondtam neki,hogy en nem akarok ugy elni ahogy o hogy fugg a penztol mindentol. Erre azt mondta hogy en egy szerencsetlen vagyok es tiszteletlen es azota nem beszelunk. Viszont a ferjem ket tuz kozott van. Engem valasztott,de haragszom magamra mert nem akartam,hogy ok rosszban legyenek. Ezert nem szoltam vissza evekig. De most hogy megkaptam hogy a kisfianak de rossz elete van mellettem.. Na itt meguntam. Viszont azt akarom,hogy ok joban legyenek. Mit tegyek? En nem szeretek senkivel haragban lenni.. de anyossal nem lehet leulni beszelni,teljesen elvakult.
2022. febr. 20. 12:09
A kérdező szavazást indított:
Anyos
Harag
Vita
Szomszed
13 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

aztán miről szavazunk?

Egy kérdést nem tudsz kiírni, pont jó családban vagy. :D

2022. febr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
3%
Ha el vagy tartva, akkor valóban joga van hozzá, hogy bármit megtegyen.
2022. febr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Írta hogy anyagilag független, kettes
2022. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

te ne tegyél semmit. anyós nem fog megváltozni.

és jól teszed, hogy független vagy anyagilag.

egyébként a férjed szól valamit ehhez az egészhez?

2022. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd ott őket egymásnak.
2022. febr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
3, hát, ha a szomszédban laknak, akkor az jó eséllyel nem közösen vett ház, mert nyilván a kérdező nem akart volna a család mellé költözni, az a férjé vagy a családjáé. Attól, hogy van önálló bevétele a gyedből, még egy évig, az nem anyagi függetlenség.
2022. febr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%

#6

Persze, hogy nem az.

2022. febr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Kozlod a férjemmel, hogy koltoztok. Vagy ti hárman együtt, vagy te a gyerekkel.
2022. febr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Te azt gondolod anyós a legnagyobb baj? Nem, nem ő. A fèrjed azt tesz amit akar, megcsal, nem törődik veled, és te azon aggódsz, hogy össze veszett az anyjàval? Hát úgy húznèk el onnan mint a rakéta. Ha nem teszed, akkor tűrj. Ez csak rosszabb lesz. Majd meglátod.
2022. febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
Jó nagy bolond vagy, hogy egy ilyen pasinak szültél.
2022. febr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!