Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósjelölt nem hagy békén a...

Anyósjelölt nem hagy békén a gyerektémával! (?)

Figyelt kérdés

Most leszek 22 éves, nyáron diplomázom. Folyamatosan azt hallgatom párom anyukájától, hogyha lediplomáztam, akkor már jöhet is a gyerek!

Hogyan állítsam le? Nem normális, de komolyan. Fiatal vagyok, meg nem is dolgoztam még rendes munkahelyey, erre már legyen gyerek? Szerinte gyerek nélkül nem élet az élet, ami oké, hogy így gondolja, de rosszul vagyok ettől az erőltetéstől. Már mondtam neki szépen és csúnyán is, hogy ne is számítson rá, de mintha meg se hallaná!


2022. febr. 21. 08:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Mond meg, hogy ha nem áll le, megszakítod vele a kapcsolatot.
2022. febr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonymousreview60 ***** válasza:
89%
Elmondod neki udvariasan, hogy ezt a témát ne feszegesse, és ha még 3-szor meghallod tőle, akkor negyedjére már nem mész oda, nem fogadod nálatok. Ezután a következő alkalmakkor annyit mondasz: Egy. ... stb.
2022. febr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha felhozza a témát, levágod a telefont. Vagy szépen kisétálsz a házból.
2022. febr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Úgy látszik, hogy nem fogja fel. Egész egyszerűen ne reagálj rá, mintha nem is mondott volna semmit.
2022. febr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Akkor szüljön magának
2022. febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Mond neki akkor hajrá lehet szülni, te meg majd eldöntöd mikor vállalsz
2022. febr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Vagy apárod állítsa le, vagy egyszerűen ne reagálj, és tereld át azonnal a témát valami másra.


Pont úgy, mint a gyerekmondókában a süket sógor..

- jó napot, sógor

- csónakot fódozok...


:-DDDDD

2022. febr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%

"Mond meg, hogy ha nem áll le, megszakítod vele a kapcsolatot" Stb.

Az itteni megmondóemberek rendszeresen jól megmondják itt, hogy jaj ők milyen keményen csinálnák, közben egy boltban beszarnak, ha kérni kell valamit az eladótól.

Nekem az jött be kérdező, hogy egyáltalán nem reagáltam rá, amikor ilyeneket mondott. Semmit. Zéró.

2022. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy hetesnek van igaza, a párodnak kéne leállítania.
2022. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%
Mondd meg neki, hogy felétek még az a divat, hogy a gyerek házasságba születik! Ezen aztán elgondolkozhat!:)
2022. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!