Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósnak vittem a mai ebédből...

Anyósnak vittem a mai ebédből pörköltet este. Megkóstolta és ahelyett hogy megmikrózta volna előttem kisfazékba rakta majd átfőzte és átfűszerezte. Miért csinálnak ilyet az emberek? Nem tud bántó lenni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 26. 22:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
71%
Mért bántó? Nekem nem volna az.
2022. febr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
84%
Mert ő így szereti.
2022. febr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem zavarna. Ő nyilván fűszeresebben szereti.
2022. febr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
31%
Mert bunkó. És? Nehogy már te érezd magad rosszul az ő neveletlensége miatt! Többet nem viszel neki, és olyat főz magának, amilyet akar.
2022. febr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
72%
Ja, mert ha jól nevelt vagy , mosolyogva azt hazudod hogy ízlik az étel ami nem mi?
2022. febr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
75%
4, nehogy már meg kelljen enni mindent kussban, ami nem ízlik...
2022. febr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
69%
De, ez nagyon banto tud lenni, ha ugy fogod fel. Tudni kell, h altalanossagban veve nincs az a foldre szallt angyal, aki egy anyosnak megfelelne. Es nyilvan az anyos tud a legjobban fozni, sokkal jobban, mint a menye. Fogd ugy fel, h neki mas az izlese, es ezert csinalta. Amikor viszel neki valamit, mondd meg neki, h egeszen nyugodtan fuszerezze at, mert ezt Te a sajat izlesed szerint keszitetted. Es kozben rohogj egy nagyot magadban. Ha ezt nem tudod megtenni a sajat nyugalmad erdekeben, akkor soha tobbet ne vigyel neki olyan etelt, amit Te foztel, es akkor nem lesz lehetosege ezzel megbantani.
2022. febr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
50%
Igen, 5-ös, pontosan! Kár, hogy ezt neked nem tanították meg. Mert ha valaki kedveskedik a másiknak, örömet akar szerezni, akkor kultúrember nem vágja a képébe, hogy amit csinált, az szar, vagyis ő alkalmatlan, hanem megvárja, míg elmegy, és utána kezd az ajándékkal azt, amit akar, például kidobja. Nem tudom, te mit szólnál, ha mondjuk vinnél valakinek ajándékba egy könyvet, és az illető lefitymálva közölné, hogy utálja ezt a szar írót. Az orra előtt történő ételfeljavítgatás ugyanez az üzenet.
2022. febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
56%
Elég szomorú hogy hogy egyeseknek a jó modor azonos azzal hogy hazudjunk a másik pofájába.
2022. febr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
39%
8, mondjuk nem viszek könyvet annak, akinek nem ismerem az olvasási szokasait. Mert ez is parasztság, olyant vinni, ami nem okoz örömet.
2022. febr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!