Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kérlek adjatok tanácsot,...

Kérlek adjatok tanácsot, hogyan hozhatnám anyósom értésére röviden, finoman, sértődésmentesen, hogy nem túl szofisztikált minden telefonbeszélgetésünk alkalmával feltennie a kérdést, hogy "Mi újat tud?" a kisfiam, amiket aztán be is kell neki mutatni

Figyelt kérdés
2022. márc. 14. 08:25
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
A problémám valós. Kisfiam lassabb fejlődésű, alkatilag hypoton. Ezt tudja nagymama is, sőt azt is, hogy járunk vele Dévényre, konduktorhoz, és várjuk az előrelépéseket a fejlődésében. 10 hónap alatt egyszer sikerült 2 órára meglátogatnia (miután már rendszeresen kérdeztük, mikor jön), nem támogat minket semmilyen módon, érdeklődése kimerül ebben az egyetlen kérdésben, amit mindig szó szerint így tesz fel. Ezzel a három szóval. Ilyen módon engem zavar. Szóval akinek lenne ötlete, hogyan lehetne kulturáltan rávezetni, hogy véletlenül se legyen sértő, elutasító felhangja, az ossza meg.
2022. márc. 14. 12:57
 12/24 anonim ***** válasza:
22%

A kerdesed és ez a kommented igencsak ellentmond egymásnak. Ha nem látogatja a gyereket, ugyan hogy mutatnad be neki, hogy mit tud telefonon?


Amúgy meg nem veszed fel, ha hív, majd a férjed vissza hívja. Nem agysebeszet ez

2022. márc. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem kívánok több részletet megosztani. Elfogadom, hogy ennyi információ fényében számodra nem átlátható a helyzet, és emiatt nem tudsz hasznos választ írni.
2022. márc. 14. 13:49
 14/24 anonim ***** válasza:
42%
Egy ilyen piti dolog miatt robbantanad fel a családi békét? Ez komoly???!!??
2022. márc. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, a te hozzaallasod kimondottan rosszindulatú az anyósod felé. Ezen gibd9lozzal el.
2022. márc. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
48%
Nem az anyóssal van itt gond...
2022. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
73%

"Amúgy meg nem veszed fel, ha hív, majd a férjed vissza hívja."


Ez egy hasznos válasz. Értem, hogy bonyolult neked.

2022. márc. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Inkább hiszek a kommunikációban, mint abban, hogy sose vegyem fel neki a telefont és ne beszéljek vele.

Értem, hogy ez neked bonyolult és inkább dugod a fejed a homokba. Tényleg egyszerűbb, és nagyon gerinces magatartás is.

2022. márc. 14. 16:35
 19/24 anonim ***** válasza:
77%

Drága kérdező. Engem nem zavart soha, ha a gyerek nagyanyja érdeklődött az unokája felől. Sőt, kapaszkodj meg, örültem neki, de ugye vannak az értelmes emberek és a nem ertelmesek...


Anyuka, nagyon zavar, hogy minden alkalommal megkerdezi mi ujat tud Janika. Tessék abbahagyni.


Ennyi.

2022. márc. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
58%
Jól esik az érdeklődés persze. Na de minden alkalommal ugyanaz a kérdés ugyanúgy? Fárasztó lehet.
2022. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!